خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / ساختن یک چادر با ابزاری ساده برای بازی کودکان-امیرمحمد و امیر علی

ساختن یک چادر با ابزاری ساده برای بازی کودکان-امیرمحمد و امیر علی

ساختن یک چادر با ابزاری ساده برای بازی کودکان-امیرمحمد و امیر علی

در نوشته های پیشین، چند نمونه کلبه کوچک برای بازی کودکان مانند بازیخانه کارن و چند نمونه خانه با وسایل بازیافتی آموزش داده شد. در این نوشته، یک چادر برای شما آموزش داده می شود که می‌تواند مکانی دنج و زیبا برای بازی او شود و کودک شما از داشتن ان شاد باشد

توضیحات مامان دوقلوها در مورد مراحل ساخت این چادر بازی:
چهارچوبش با لوله استیل . که همسرم به صورت چهار گوش به هم جوش داد بود و داخلش سوراخ زده بود . طوری که هر گوشش بشه به وجه بالای پیچ کرد .
برای کفشم دوتا لوله طوری درست کرده که داخل وجه کناری فرو میره .کلا میشه جمعش کردبه سه تا چهار ظلعی که یکیش برای سقف و شیروانی بهش وصل میشه و دوتا دیگه دیوارچپ و راست میشند ودوتا لوله که کف خونه میخوره .
برای کاورشم از روی اضلاع اندازه زدم و الگوش کشیدم روی پارچه و دوختم .البته شاید براش پنجرم بزارم .
البته چون پسرای من خیلی شیطونند همسرم برای محکم کاری وسط هر چهار ضلعی یه لوله اضافه جوش داده .تا خونه محکم تر باشه.

ساختن یک چادر با ابزاری ساده برای بازی کودکان-امیرمحمد و امیر مهدی

ساختن یک چادر با ابزاری ساده برای بازی کودکان-امیرمحمد و امیر علی در نوشته های پیشین، چند نمونه کلبه کوچک برای بازی کودکان مانند بازیخانه کارن و چند نمونه خانه با وسایل بازیافتی آموزش داده شد. در این نوشته، یک چادر برای شما آموزش داده می شود که می‌تواند مکانی دنج و زیبا برای بازی او شود و کودک شما از داشتن ان شاد باشد توضیحات مامان دوقلوها در مورد مراحل ساخت این چادر بازی: چهارچوبش با لوله استیل . که همسرم به صورت چهار گوش به هم جوش داد بود و داخلش سوراخ زده بود . طوری که هر گوشش بشه به وجه بالای پیچ کرد . برای کفشم دوتا لوله طوری درست کرده که داخل وجه کناری فرو میره .کلا میشه جمعش کردبه سه تا چهار ظلعی که یکیش برای سقف و شیروانی بهش وصل میشه و دوتا دیگه دیوارچپ و راست میشند ودوتا لوله که کف خونه میخوره . برای کاورشم از روی اضلاع اندازه زدم و الگوش کشیدم روی پارچه و دوختم .البته شاید براش پنجرم بزارم . البته چون پسرای من خیلی شیطونند همسرم برای محکم کاری وسط هر چهار ضلعی یه لوله اضافه جوش داده .تا خونه محکم تر باشه.

امتیاز کاربران: ۳٫۹۹ ( ۸ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

39

روش درست کردن استند نام کودک برای جشن های تولد

در اموزش امروز به روشی ساده و البته کم هزینه، روش درست کردن استند نام کودک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =