دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / بازی ها / بازی پازل اشکال هندسی به همراه یک تجربه جدید رنگ آمیزی

بازی پازل اشکال هندسی به همراه یک تجربه جدید رنگ آمیزی

درست کردن یک پازل ویژه به همراه یک تجربه جدید رنگ آمیزی

کاغذ موجدار اطراف بسته بندی های بیسکویت، نامزد مناسبی برای ایجاد یک تجربه جدید رنگ آمیزی برای کودک شما است. یک طرف این کاغذ ها صاف و طرف دوم موجدار است و نسبت به کاغذهای صاف همیشگی که کودک روی آن خط خطی یا نقاشی می کشد، تفاوت بسزایی دارد.
در این مورد می خواهیم پس از نقاشی، یک پازل بسازیم؛ پس الگوی نقاشی را با روشی ویژه پیش می بریم. از از کودک خود بخواهید با پاستل های رنگی، ماژیک، رنگ انگشتی، گواش و یا آبرنگ، کاغذ را به صورت نوارهای رنگی، رنگ بزند. رنگ زدن ری چنین برگه هایی تجربه ای جالب و خلاقانه برای کودک شما است.
حال نوبت شما ست تا با این اثر هنری رنگارنگ کودکتان یک پازل چالش برانگیز برای او خلق کنید تا بازی شما به تجربه ای جدید و اموزشی ختم شود.

بازی پازل اشکال هندسی به همراه یک تجربه جدید رنگ آمیزی
روی تمام سطح را با شکل های هندسی مختلف ( مربع، مثلث، متوازی الاضلاع، مستطیل، ذوزنقه، لوزی) بپوشانید. پس از پایان ترسیم شکل ها، انها را ببرید.
حال از فرزندتان بخواهید تا پازل را بسازد. دفعات ابتدایی را زمانی انجام دهید که خود و کودکتان خسته نیستید و انرژی لازم برای انجام یک فعالیت ذهنی چالشی را دارید. در این بازی، علاوه بر فواید حل نموده یک پازل، می توان شکل های هندسی و رنگ ها را نیز به کودک اموزش داد.

بازی پازل اشکال هندسی به همراه یک تجربه جدید رنگ آمیزی

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − ده =