دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / نقاشی های زیبای محمد مهدی

نقاشی های زیبای محمد مهدی

نقاشی های زیبای محمد مهدی

زمانی که مشغول نقاشی کشیدن هستید شاید هرگز به این فکر نکنید که در حال تقویت بخش هایی از بدن و قسمت هایی از توانایی هایتان هستید . فواید نقاشی برای کودکان و بزرگسالان به یک اندازه قابل توجه است.

فواید نقاشی در بخش اصلی مربوط به تقویت ذهن و حافظه است . کشیدن نقاشی به کودک شما کمک می کند تا قدرت ارتباط و تمرکز خود را افزایش دهد. کشیدن نقاشی نه تنها موجب تخلیه احساسات ناخوشایند میشود ؛ بلکه  نقاشی کشیدن و بازی با رنگهابرای سلامت روح و ذهن کودکتان الزامی است.

محمدمهدی شش ساله نقاشی های بسیاری را کشیده است؛ در ادامه میتوانید برخی از هنرمندی های او راببینید:

نقاشی چهره از صورت پدر محمدمهدی:

نقاشی های زیبای محمد مهدی

نقاشی به همراه کلاژ کاغذ رنگی:

نقاشی های زیبای محمد مهدی

نقاشی با ماژیک روی زمینه ای از ابرنگ:

نقاشی های زیبای محمد مهدی

این نقاشی با یک زمینه از آبرنگ و پس از خشک شدن، با ماژیک مشکی نقاشی شده و مجددا با مداد شمعی رنگ شده است.

نقاشی های زیبای محمد مهدی زمانی که مشغول نقاشی کشیدن هستید شاید هرگز به این فکر نکنید که در حال تقویت بخش هایی از بدن و قسمت هایی از توانایی هایتان هستید . فواید نقاشی برای کودکان و بزرگسالان به یک اندازه قابل توجه است. فواید نقاشی در بخش اصلی مربوط به تقویت ذهن و حافظه است . کشیدن نقاشی به کودک شما کمک می کند تا قدرت ارتباط و تمرکز خود را افزایش دهد. کشیدن نقاشی نه تنها موجب تخلیه احساسات ناخوشایند میشود ؛ بلکه  نقاشی کشیدن و بازی با رنگهابرای سلامت روح و ذهن کودکتان الزامی است. محمدمهدی شش ساله نقاشی های بسیاری را کشیده است؛ در ادامه میتوانید برخی از هنرمندی های او راببینید: نقاشی چهره از صورت پدر محمدمهدی: نقاشی به همراه کلاژ کاغذ رنگی: نقاشی با ماژیک روی زمینه ای از ابرنگ: این نقاشی با یک زمینه از آبرنگ و پس از خشک شدن، با ماژیک مشکی نقاشی شده و مجددا با مداد شمعی رنگ شده است.

امتیاز کاربران: ۴٫۴۸ ( ۷ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

39

روش درست کردن استند نام کودک برای جشن های تولد

در اموزش امروز به روشی ساده و البته کم هزینه، روش درست کردن استند نام کودک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =