خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی نقاشی نور و خاک بنیامین

بازی نقاشی نور و خاک بنیامین

بازی نقاشی نور و خاک بنیامین

خاک یکی از اولین و مهمترین اسباب بازی هایی است که از سال های اولیه می بایست در اختیار کودک قرار داد. خاک های بهداشتی در بازار نیز به فروش می رسد. با خاک و مقداری آب کودکان دامنه دست ورزی و خلاقیت بسیاری خواهند داشت.

بازی نقاشی نور و خاک بنیامین

 

اما مادر مبتکر بنیامین، با ابزاری ساده امکانی جدید برای بنیامین سه ساله فراهم آورده است. با یک جعبه، یک لامپ کوچک و یک صفحه شیشه ای سطحی برای نقاشی با خاک درست کرد. مقداری خاک نرم را الک و با حرارت ضدعفونی کرده است و دیگر همان طور که در تصویر می بینید بنیامین نقاشی خود را شروع کرده است.

بازی نقاشی نور و خاک بنیامین

 

بازی نقاشی نور و خاک بنیامین خاک یکی از اولین و مهمترین اسباب بازی هایی است که از سال های اولیه می بایست در اختیار کودک قرار داد. خاک های بهداشتی در بازار نیز به فروش می رسد. با خاک و مقداری آب کودکان دامنه دست ورزی و خلاقیت بسیاری خواهند داشت.   اما مادر مبتکر بنیامین، با ابزاری ساده امکانی جدید برای بنیامین سه ساله فراهم آورده است. با یک جعبه، یک لامپ کوچک و یک صفحه شیشه ای سطحی برای نقاشی با خاک درست کرد. مقداری خاک نرم را الک و با حرارت ضدعفونی کرده است و دیگر همان طور که در تصویر می بینید بنیامین نقاشی خود را شروع کرده است.  

امتیاز کاربران: ۳٫۹۵ ( ۲۴ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 11 =