دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی کامیون باری نفس

کاردستی کامیون باری نفس

لذت داشتن یک ماشین کوچولو که کودک شما با کمک مادر عزیزش ساخته است با داشتن هیچ ماشین لوکس کنترلی نیست. در کنار یادگیری کار با ابزار و بهبود مهارت های ظریف کودک، یک فعالیت ویژه در راستای پرورش خلاقیت و تقویت قدرت تخیلی وتصویر فضایی کودک می باشد. شما نیز مانند مامان نفس، این کاردستی را درست کنید و از آن لذت ببرید. به ویژه اگر این کاردستی با دورریختنی ها باشد.

کاردستی کامیون باری نفس

 

 

وسایل مصرفی:
قوطی شیرخشک
قوطی پلاستیکی پنیر
جلد دفترچه تلفن
درب بطریهای شیر و دلستر
سر عروسک
چسب و کاغذ و رنگ

کاردستی کامیون باری نفس

مراحل ساخت:
اول اول قوطی شیرخشک و قوطی پنیر رو رنگ میکنیم
قبل از هرکار چرخها (درب بطریهای شیر) رو با چسب به اطراف جلد مقوایی چرمی دفترچه تلفن میچسبونیم, خشک و سفت که شد
قوطی پنیر رو جلوی ماشین میچسبونیم بعد قوطی شیرخشک رو یه خط چسب مایع میزنیم و با کمی فاصله از قوطی پنیر میچسبونیم روی جلد دفترچه تلفن
بعد روی قوطی پنیر دوتا درب بطری دلستر بعنوان چراغها
دوتا کاغذ بعنوان شیشه های ماشین چسبونده
سر عروسکهارو هم براحتی با چسب بعنوان سرنشین و راننده میچسبونیم

کاردستی ماشین کامیون باری ما آماده است.

کاردستی کامیون باری نفس

 

اگر این کاردستی را دوست داشتید، به کاردستی کامیون آتش نشانی و کاردستی جالب ماشین و کاردستی ماشین و تانک و ماشین آتش نشانی بزرگ ماشین بازی را نیز مشاهده بفرمایید. از تجربه درست کردن آنها به همراه فرزندتان لذت ببرید.

لذت داشتن یک ماشین کوچولو که کودک شما با کمک مادر عزیزش ساخته است با داشتن هیچ ماشین لوکس کنترلی نیست. در کنار یادگیری کار با ابزار و بهبود مهارت های ظریف کودک، یک فعالیت ویژه در راستای پرورش خلاقیت و تقویت قدرت تخیلی وتصویر فضایی کودک می باشد. شما نیز مانند مامان نفس، این کاردستی را درست کنید و از آن لذت ببرید. به ویژه اگر این کاردستی با دورریختنی ها باشد.     وسایل مصرفی: قوطی شیرخشک قوطی پلاستیکی پنیر جلد دفترچه تلفن درب بطریهای شیر و دلستر سر عروسک چسب و کاغذ و رنگ مراحل ساخت: اول اول قوطی شیرخشک و قوطی پنیر رو رنگ میکنیم قبل از هرکار چرخها (درب بطریهای شیر) رو با چسب به اطراف جلد مقوایی چرمی دفترچه تلفن میچسبونیم, خشک و سفت که شد قوطی پنیر رو جلوی ماشین میچسبونیم بعد قوطی شیرخشک رو یه خط چسب مایع میزنیم و با کمی فاصله از قوطی پنیر میچسبونیم روی جلد دفترچه تلفن بعد روی قوطی پنیر دوتا درب بطری دلستر بعنوان چراغها دوتا کاغذ بعنوان شیشه های ماشین چسبونده سر عروسکهارو هم براحتی با چسب بعنوان سرنشین و راننده میچسبونیم کاردستی ماشین کامیون باری ما آماده است.   اگر این کاردستی را دوست داشتید، به کاردستی کامیون آتش نشانی و کاردستی جالب ماشین و کاردستی ماشین و تانک و ماشین آتش نشانی بزرگ ماشین بازی را نیز مشاهده بفرمایید. از تجربه درست کردن آنها به همراه فرزندتان لذت ببرید.

امتیاز کاربران: ۳٫۶۸ ( ۱۰ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

۲ دیدگاه

  1. خیلی زیبا بود باید به نفس و مامانش تبریک گفت به خاطر ابتکار خلاقانشون آفرین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =