دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی های کاغذی الینا با دورریختنی ها

کاردستی های کاغذی الینا با دورریختنی ها

کاغذ یکی از اولین ابزار برای ساختن کاردستی محسوب می شود زیرا هم در درسترس است و هم چسباندن و کار با آن برای شورع کار ساده است. کاردستی های اولیه با کاغذ می تواند برش زدن های متوالی آن و درست کردن کلاژ های مختلف با آن است که در ابتدا ممکن است اصلا چیز با معنایی نباشد اما بسیار با ارزش است. کودک می تواند با این خرده های ماغذ یکک نقاشی خود را رنگ بزند که روشی جدید برای رنگ آمیزی محسوب می شود.

الینا هم به همراهی مامانش با کاغذ و اندکی وسایل بازیافتی چند کاردستی زیبای متفاوت ساخته است و برای کودک وبازی فرستاده است. این کاردستی ها را بری شما به اشتراک می گذاریم تا شما نیز از دیدن آنها لذت ببرید و ایده های برای کاردستی همراه فرزندتان بگیرید. نقطه اشتراک این کاردستی ها سادگی و البته زیبایی آنهاست. شما نیز امتحان کنید و کارهای زیبای فرزندتان را برای ما ارسال بفرمایید تا با سایر مادران عزیز به اشتراک بگذاریم.

کاردستی کلبه های کاغذی:

کاردستی های کاغذی الینا با دورریختنی ها

 

کاردستی خروس, مقوا و رول دستمال:

خروس, مقوا و رول دستمال

کاردستی سنجاقک, قاشق یکبار مصرف, مقوا:

کاردستی های کاغذی الینا با دورریختنی ها

 

کاردستی سنجاب, اثر دست و لوبیا

 

کاردستی سنجاب, اثر دست و لوبیا

 

کاردستی طاووس, اثر پا و دست

کاردستی های کاغذی الینا با دورریختنی ها

 

کاردستی چتر, بشقاب کاغذی, نی, پنبه, کاغذ رنگی:

کاردستی های کاغذی الینا با دورریختنی ها

مترسک با چوب بستنی و خورده مقوا:

کاردستی های کاغذی الینا با دورریختنی ها

کاغذ یکی از اولین ابزار برای ساختن کاردستی محسوب می شود زیرا هم در درسترس است و هم چسباندن و کار با آن برای شورع کار ساده است. کاردستی های اولیه با کاغذ می تواند برش زدن های متوالی آن و درست کردن کلاژ های مختلف با آن است که در ابتدا ممکن است اصلا چیز با معنایی نباشد اما بسیار با ارزش است. کودک می تواند با این خرده های ماغذ یکک نقاشی خود را رنگ بزند که روشی جدید برای رنگ آمیزی محسوب می شود. الینا هم به همراهی مامانش با کاغذ و اندکی وسایل بازیافتی چند کاردستی زیبای متفاوت ساخته است و برای کودک وبازی فرستاده است. این کاردستی ها را بری شما به اشتراک می گذاریم تا شما نیز از دیدن آنها لذت ببرید و ایده های برای کاردستی همراه فرزندتان بگیرید. نقطه اشتراک این کاردستی ها سادگی و البته زیبایی آنهاست. شما نیز امتحان کنید و کارهای زیبای فرزندتان را برای ما ارسال بفرمایید تا با سایر مادران عزیز به اشتراک بگذاریم. کاردستی کلبه های کاغذی:   کاردستی خروس, مقوا و رول دستمال: کاردستی سنجاقک, قاشق یکبار مصرف, مقوا:   کاردستی سنجاب, اثر دست و لوبیا     کاردستی طاووس, اثر پا و دست   کاردستی چتر, بشقاب کاغذی, نی, پنبه, کاغذ رنگی: مترسک با چوب بستنی و خورده مقوا:

امتیاز کاربران: ۲٫۱۲ ( ۳ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهار =