چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی میز تحریر بنیامین با ابزار اسباب بازی

کاردستی میز تحریر بنیامین با ابزار اسباب بازی

کار با ابزار، سبب بهبود توانمندی های کودک در سنین بالاتر می شود. اگر این تجربه در سنین پیش از دبستان صورت پذیرد نقش بسزایی در موفقیت کودک در دوران مدرسه و پس از آن دارد. زیرا او خواهد توانست طرح های خلاقانه ای که دارد را خود با ابزار بسازد و توانایی استفاده درست از آنها را دارد . بعلاوه در این مسیر هماهنگی چشم و دست کودک نیز تقویت می شود.

بنیامین، نیز با ابزار اسباب بازی خود و تکه ها یونولیت یک میز تحریر کوچک ساخته است که می تواند یکی از بهترین یادگاری های دوران کودکی او باشد. تکه های یونولیت را می توانید از بسته بندی وسایل خارج کرده و برای بازی های گوناگون مورد استفاده قرار دهید.

مراحل کار با ابزار و ساخت این میز کوچک را در تصاویر می توانید مشاهده بفرمایید:

کار با پیچ گوشتی، دلر، چکش، و انبر دست

بنیامین ابتدا اندازه گیری ها را انجام داده و سپس مکان هایی که باید سوراخ شوند انتخاب و با دلر آنها را سوراخ می کند.

کاردستی میز تحریر بنیامین با ابزار اسباب بازی

میخ یا پیچ ها را یک به یک در مکان های مورد نظر با چکش می کوبد. این کار به دقت فراوانی نیاز دارد و سبب تقویت مهارت های ظریف کودک می شود.

کاردستی میز تحریر بنیامین با ابزار اسباب بازی

سپس با پیچ گوشتی، پیچ ها را محکم می کند. بچه ها واقعا از کار با این وسیله لذت می برند.

کاردستی میز تحریر بنیامین با ابزار اسباب بازی

حال باید مشخص شود مراحل کار بنیامین درست بوده یا نه. پس با شاقول تراز بودن میز خود را بررسی میکند. که نیاز به تمرکز فراوان در مشاهده دارد.

کاردستی میز تحریر بنیامین با ابزار اسباب بازی

کار با ابزار، سبب بهبود توانمندی های کودک در سنین بالاتر می شود. اگر این تجربه در سنین پیش از دبستان صورت پذیرد نقش بسزایی در موفقیت کودک در دوران مدرسه و پس از آن دارد. زیرا او خواهد توانست طرح های خلاقانه ای که دارد را خود با ابزار بسازد و توانایی استفاده درست از آنها را دارد . بعلاوه در این مسیر هماهنگی چشم و دست کودک نیز تقویت می شود. بنیامین، نیز با ابزار اسباب بازی خود و تکه ها یونولیت یک میز تحریر کوچک ساخته است که می تواند یکی از بهترین یادگاری های دوران کودکی او باشد. تکه های یونولیت را می توانید از بسته بندی وسایل خارج کرده و برای بازی های گوناگون مورد استفاده قرار دهید. مراحل کار با ابزار و ساخت این میز کوچک را در تصاویر می توانید مشاهده بفرمایید: کار با پیچ گوشتی، دلر، چکش، و انبر دست بنیامین ابتدا اندازه گیری ها را انجام داده و سپس مکان هایی که باید سوراخ شوند انتخاب و با دلر آنها را سوراخ می کند. میخ یا پیچ ها را یک به یک در مکان های مورد نظر با چکش می کوبد. این کار به دقت فراوانی نیاز دارد و سبب تقویت مهارت های ظریف کودک می شود. سپس با پیچ گوشتی، پیچ ها را محکم می کند. بچه ها واقعا از کار با این وسیله لذت می برند. حال باید مشخص شود مراحل کار بنیامین درست بوده یا نه. پس با شاقول تراز بودن میز خود را بررسی میکند. که نیاز به تمرکز فراوان در مشاهده دارد.

امتیاز کاربران: ۴٫۷۳ ( ۲ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =