دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی میز بیلیارد بنیامین

کاردستی میز بیلیارد بنیامین

بازی بیلیارد یکی از بازیهای بسیار قدیمی و تاریخی جهان بشمار می رود. این بازی مدتها بین اشراف و افراد ثروتمند رواج داشته تا اینکه در سالهای گذشته با جهانی تر شدن این بازی ، در ایران نیز استقبال نسبتا خوبی داشته و افراد زیادی را سرگرم خود کرده است. کاردستی میز بیلیارد بنیامین که یک کاردستی ارسالی برای کودک و بازی است با کمی تفاوت بازی بیلیارد را شبی سازی کرده و کودک را به تقویت مهارتهای خویش تشویق می کند.

در این بازی کودک با فوت کردن در یک لوله کاغذی توپها را به طرف سوراخ ها هدایت می کند. بطور کلی فوت کردن و درمجموع بازبهای فوت کردنی باعث تقویت عضلات حنجره و زبان و…و دقت و تمرکز و توجه و هماهنگی چشم و دست و تقویت تفکر و خلاقیت و.. کودکان میشوند که جزء بازیهای هدفمند و مفید و نشاط آور هستندو در رفع اختللات یادگیری و تکلمی بسیار از آنها استفاده میشود.

کاردستی میز بیلیارد بنیامین

توضیحات مادر بنیامین:

بازی بیلیارد با فوت کردن.بنیامین سه ساله. اگه بچه کوچیکتر باشه میتونید اندازه زمین بازی رو کوچیک کنید تا نفسش قدرت هدایت توپ ها رو داشته باشه. زمینش که یه جعبه معمولی هست فقط باید چهارگوشه اش رو سوراخ کنید . لوله ها رو هم با کاغذ درست کردم.

بازی بیلیارد یکی از بازیهای بسیار قدیمی و تاریخی جهان بشمار می رود. این بازی مدتها بین اشراف و افراد ثروتمند رواج داشته تا اینکه در سالهای گذشته با جهانی تر شدن این بازی ، در ایران نیز استقبال نسبتا خوبی داشته و افراد زیادی را سرگرم خود کرده است. کاردستی میز بیلیارد بنیامین که یک کاردستی ارسالی برای کودک و بازی است با کمی تفاوت بازی بیلیارد را شبی سازی کرده و کودک را به تقویت مهارتهای خویش تشویق می کند. در این بازی کودک با فوت کردن در یک لوله کاغذی توپها را به طرف سوراخ ها هدایت می کند. بطور کلی فوت کردن و درمجموع بازبهای فوت کردنی باعث تقویت عضلات حنجره و زبان و...و دقت و تمرکز و توجه و هماهنگی چشم و دست و تقویت تفکر و خلاقیت و.. کودکان میشوند که جزء بازیهای هدفمند و مفید و نشاط آور هستندو در رفع اختللات یادگیری و تکلمی بسیار از آنها استفاده میشود. توضیحات مادر بنیامین: بازی بیلیارد با فوت کردن.بنیامین سه ساله. اگه بچه کوچیکتر باشه میتونید اندازه زمین بازی رو کوچیک کنید تا نفسش قدرت هدایت توپ ها رو داشته باشه. زمینش که یه جعبه معمولی هست فقط باید چهارگوشه اش رو سوراخ کنید . لوله ها رو هم با کاغذ درست کردم.

امتیاز کاربران: ۳٫۹۱ ( ۱۷ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =