خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی ماشین فلزی با دورریختنی ها

کاردستی ماشین فلزی با دورریختنی ها

ماشین اسباب بازی محبوب بچه ها است. در سایت کودک و بازی کاردستی  ماشین های متنوعی پیشتر آموزش داده شد. این بار کاردستی ارسال خانم سلیمی را مشاهده خواهید کرد. امیدواریم از درست کردن کاردستی ماشین فلزی با دورریختنی ها لذت ببرید.

توضیحات خانم سلیمی:

چهار سر نوشابه پلاستیکی رو به شکل یک ماشین رالی به یک جای رانی یا قوطی فلزی با چسپ مایع می‌سپاریم. قسمت جلوی رالی را از بالا برش میدهیم. یک عروسک دلخواه درآن قرار میدهیم. . حالا هدف اینه که ببینیم سرعت باد چگونه باعث تحریک اشیاء میشود . پس یک بادکنک را پر باد کرده با نخ میبیندیم تا بعدا نخ را باز کنیم. با چسپ نواری برروی رالی میچسپانیم بادکنک را. حالا نخ بادکنک را بکشید تا باز شود. مشاهده میکنیم سرعت باد خارج شده از بادکنک باعث میشه رالی حرکت کنه. به به چه سر گرمی و بازی قشنگیه. هم مشاهده هم کاردستی با دورریز ها  . هم بازی. حتما درست کنید بچه‌ها ی عزیزم. ساخت ن یک کاردستی که حرکت کنه اونم با دست خودتون خیلی عالیه. این کاردستی  باعث هماهنگی چشم و دست کودک شده و اعتماد به نفس اورا صد چندان میکند.

برای جلوگیری از بریدن دست کودک می تونیم لبه رو به داخل ببریم. یا با چسب نواری دور تیزی رو بگیریم. ولی خطر ناک نیست چون عروسک داخلش قرار میگیره و دیگه جای دست زدن نداره.

کاردستی ماشین فلزی با دورریختنی ها

 

کاردستی ماشین فلزی با دورریختنی ها

ماشین اسباب بازی محبوب بچه ها است. در سایت کودک و بازی کاردستی  ماشین های متنوعی پیشتر آموزش داده شد. این بار کاردستی ارسال خانم سلیمی را مشاهده خواهید کرد. امیدواریم از درست کردن کاردستی ماشین فلزی با دورریختنی ها لذت ببرید. توضیحات خانم سلیمی: چهار سر نوشابه پلاستیکی رو به شکل یک ماشین رالی به یک جای رانی یا قوطی فلزی با چسپ مایع می‌سپاریم. قسمت جلوی رالی را از بالا برش میدهیم. یک عروسک دلخواه درآن قرار میدهیم. . حالا هدف اینه که ببینیم سرعت باد چگونه باعث تحریک اشیاء میشود . پس یک بادکنک را پر باد کرده با نخ میبیندیم تا بعدا نخ را باز کنیم. با چسپ نواری برروی رالی میچسپانیم بادکنک را. حالا نخ بادکنک را بکشید تا باز شود. مشاهده میکنیم سرعت باد خارج شده از بادکنک باعث میشه رالی حرکت کنه. به به چه سر گرمی و بازی قشنگیه. هم مشاهده هم کاردستی با دورریز ها  . هم بازی. حتما درست کنید بچه‌ها ی عزیزم. ساخت ن یک کاردستی که حرکت کنه اونم با دست خودتون خیلی عالیه. این کاردستی  باعث هماهنگی چشم و دست کودک شده و اعتماد به نفس اورا صد چندان میکند. برای جلوگیری از بریدن دست کودک می تونیم لبه رو به داخل ببریم. یا با چسب نواری دور تیزی رو بگیریم. ولی خطر ناک نیست چون عروسک داخلش قرار میگیره و دیگه جای دست زدن نداره.  

امتیاز کاربران: ۱٫۴ ( ۱ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 19 =