چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی لبتاپ کاغذی کسری

کاردستی لبتاپ کاغذی کسری

در سایت کودک و بازی ایده هیا فراوانی از کاردستی هایی با وسایل دوریختنی مطرح شده است که هر یک هدفی خاص را دنبال می کند و برای تقویت مهارت هایی ویژه می تواند مفید واقع گردد. همارهان سایت کودک و بازی نیز گاهی هنرمندی های خلاقانه فرزندان دلبند خود را برای ما ارسال می کندد تا ایده ای در اختیار سایر مادران عزیر قرار گیرد.

کاردستی لبتاپ کاغذی کسری

این بار خانم سلیمی ایده ساختن لبتاب با کاغذ و روزنامه را برای کودک و بازی ارسال نموده اند که توضیحات ایشان را می توانید در ادامه مطالعه بفرمایید:

درست کردن کاردستی لپ تاپ. و تهیه برنامه های دلخواه و نصب روی کامپیوتر توسط کسری. با مقوای دورریز و عکسهای مجله و روزنامه باطله

کمک کردن به هوش کودک واشنایی با نرم افزار و بازی ها و طراحی انیمیشنهارپی کامپیوتر

لپ تاپ با مقوا و تصاویر روزنامه و مجله  . این کاردستی باعث بالا بردن سطح هوش و خلاقیت کودک میشود . و باعث میشه کودک کمتر در فضای مجازی خود را سرگرم کند و وقت و عمرش را هدر دهد . و کودک یاد میگیرد بیشتر به جزئیات توجه کند و خودش مورد علاقه هایش را طراحی کند مثلا انیمیشن یا مفاهیم ریاضی و علوم اجتماعی را پیدا کرده و روی لپ تاپ نصب کند و در آینده خودش مبتکر کارهای جدید شود. این کارو. باعث میشه که بچه‌ها کمتر در معرض امواج خطرناک وای فای قرار بگیرند و خودشون طراحی دلخواه کنن.

 

در سایت کودک و بازی ایده هیا فراوانی از کاردستی هایی با وسایل دوریختنی مطرح شده است که هر یک هدفی خاص را دنبال می کند و برای تقویت مهارت هایی ویژه می تواند مفید واقع گردد. همارهان سایت کودک و بازی نیز گاهی هنرمندی های خلاقانه فرزندان دلبند خود را برای ما ارسال می کندد تا ایده ای در اختیار سایر مادران عزیر قرار گیرد. این بار خانم سلیمی ایده ساختن لبتاب با کاغذ و روزنامه را برای کودک و بازی ارسال نموده اند که توضیحات ایشان را می توانید در ادامه مطالعه بفرمایید: درست کردن کاردستی لپ تاپ. و تهیه برنامه های دلخواه و نصب روی کامپیوتر توسط کسری. با مقوای دورریز و عکسهای مجله و روزنامه باطله کمک کردن به هوش کودک واشنایی با نرم افزار و بازی ها و طراحی انیمیشنهارپی کامپیوتر لپ تاپ با مقوا و تصاویر روزنامه و مجله  . این کاردستی باعث بالا بردن سطح هوش و خلاقیت کودک میشود . و باعث میشه کودک کمتر در فضای مجازی خود را سرگرم کند و وقت و عمرش را هدر دهد . و کودک یاد میگیرد بیشتر به جزئیات توجه کند و خودش مورد علاقه هایش را طراحی کند مثلا انیمیشن یا مفاهیم ریاضی و علوم اجتماعی را پیدا کرده و روی لپ تاپ نصب کند و در آینده خودش مبتکر کارهای جدید شود. این کارو. باعث میشه که بچه‌ها کمتر در معرض امواج خطرناک وای فای قرار بگیرند و خودشون طراحی دلخواه کنن.  

امتیاز کاربران: ۳٫۸۵ ( ۳ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =