یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی عروسک های سفالی محمد معین

کاردستی عروسک های سفالی محمد معین

دانشمندان دریافته اند که خاک اثرات قابل توجهی بر روی سلامتی و خوشحالی انسان دارد. غالب باغبانها می گویند که مزرعه و باغ انها جای بسیار ارامبخشی است و کار باغبانی باعث کاهش استرس و احساس شادمانی انها می شود. دانشمندان اخیرا در خاک متوجه یک میکروبی که شباهت زیادی به داروی ضد افسردگی ( پروزاک) دارد شده اند. این میکروب که در خاک زندگی می کند دارای توانایی تحریک کننده سروتونین است. سروتونین ارتباط مستقیمی با افسردگی استرس و بیماریهای وسواسی و دوقطبی دارد. تماس با این میکروب سطح سیتو کنین را در خون افزایش داده که این حالت سبب افزایش سروتونین در خون می شود پژوهشها حاکی از نتایج بسیار خوبی  بر روی سلامتی و کاهش استرس بیماران سرطانی داشته است.

مامان محمد معین نیز برای او با مقداری گل رس سفالگری که قیمت چندانی نیز ندارد و البته صرف وقت، امکان بازی با گل و یک بازی مهارتی دست ورزی را ایجاد نموده است.

چند نمونه از ساخته های گلی زیبای محمد معین را می توانید در ادامه مشاهده بفرمایید و ایده بگیرید:

گربه های ملوس:

کاردستی عروسک های سفالی محمد معین

محمد معین، ابتدا گل را به صورت مهره های کوچک درآورد و با دو رنگ سباه و سفید رنگ امیزی کرد و سپس نخ را از بین مهره ها عبور داد.

 

کاردستی عروسک های سفالی محمد معین

 

محمد معین، ابتدا گل را به شکل یه جفت صندل درست کرد و سپس رنگ امیزی نمود.

کاردستی عروسک های سفالی محمد معین

خوشه انگور:

کاردستی عروسک های سفالی محمد معین

 

گوسفندهای زبل و با نمک:

کاردستی عروسک های سفالی محمد معین

 

 

دانشمندان دریافته اند که خاک اثرات قابل توجهی بر روی سلامتی و خوشحالی انسان دارد. غالب باغبانها می گویند که مزرعه و باغ انها جای بسیار ارامبخشی است و کار باغبانی باعث کاهش استرس و احساس شادمانی انها می شود. دانشمندان اخیرا در خاک متوجه یک میکروبی که شباهت زیادی به داروی ضد افسردگی ( پروزاک) دارد شده اند. این میکروب که در خاک زندگی می کند دارای توانایی تحریک کننده سروتونین است. سروتونین ارتباط مستقیمی با افسردگی استرس و بیماریهای وسواسی و دوقطبی دارد. تماس با این میکروب سطح سیتو کنین را در خون افزایش داده که این حالت سبب افزایش سروتونین در خون می شود پژوهشها حاکی از نتایج بسیار خوبی  بر روی سلامتی و کاهش استرس بیماران سرطانی داشته است. مامان محمد معین نیز برای او با مقداری گل رس سفالگری که قیمت چندانی نیز ندارد و البته صرف وقت، امکان بازی با گل و یک بازی مهارتی دست ورزی را ایجاد نموده است. چند نمونه از ساخته های گلی زیبای محمد معین را می توانید در ادامه مشاهده بفرمایید و ایده بگیرید: گربه های ملوس: محمد معین، ابتدا گل را به صورت مهره های کوچک درآورد و با دو رنگ سباه و سفید رنگ امیزی کرد و سپس نخ را از بین مهره ها عبور داد.     محمد معین، ابتدا گل را به شکل یه جفت صندل درست کرد و سپس رنگ امیزی نمود. خوشه انگور:   گوسفندهای زبل و با نمک:    

امتیاز کاربران: ۴٫۰۳ ( ۹ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =