چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی ساخت جعبه با بستن دکمه ها- بنیامین

کاردستی ساخت جعبه با بستن دکمه ها- بنیامین

کاردستی ساخت جعبه با بستن دکمه ها- بنیامین

با ابزار و وسایل گوناگونی می توان مهارتهای ظریف کودک و استفاده از دستان را اموزش داد، به وسیله طراحی های مناسبی می توان با تقویت انگشتان دست و هماهنگی چشم و دست، توانایی های او را بهبود بخشید.
مامان بنیامین با طراحی یک جعبه با دکمه ها و زیپ های مختلف، با یک بازی جذاب، بستن زیپ و دکمه ها گوناگون را به بنیامین سه ساله اموزش داد.
توضیحات مامان بنیامین:
مراحل ساخت:
وسایلی که لازم داریم
۱۲ تا مربع پارچه ایی . ۶ تا برای رو و ۶ تا برای داخل جعبه
۶ مربع مقوایی
دوتا زیپ به دو رنگ مختلف . یکی برای زیر جعبه که باید بزرگتر باشد . و یکی برای یک ضلع در جعبه . زیپ ها باید دو طرفشان کاملا از هم جدا شود
دکمه های فشاری و معمولی
حالا باید بدوزیم.
اول مربع پایینی مکعب که دورتادورش یک طرف زیپ بزرگ را قرار میدهیم
دوم چهار مربع اطراف مکعب که ضلع های پایینی آنها طرف دیگر زیپ دوخته میشود و لبه های بغل دکمه های فشاری قرار داده میشود
سوم نوبت در مکعب هست که یک ضلع آن زیپ کوتاه دوخته میشود و ضلع روبرویش دکمه های معمولی و جادکمه
هدفم افزایش مهارت های انگشتان بود و پیدا کردن یک راهی برای یاد دادن بستن زیپ ها دکمه های لباسش که هم با بازی همراه باشه و هم احساس نکنه مجبوره یاد بگیره خودش لباساشو بپوشه این بود که این بازی رو براش تهیه کردم.

کاردستی ساخت جعبه با بستن دکمه ها- بنیامین

کاردستی ساخت جعبه با بستن دکمه ها- بنیامین با ابزار و وسایل گوناگونی می توان مهارتهای ظریف کودک و استفاده از دستان را اموزش داد، به وسیله طراحی های مناسبی می توان با تقویت انگشتان دست و هماهنگی چشم و دست، توانایی های او را بهبود بخشید. مامان بنیامین با طراحی یک جعبه با دکمه ها و زیپ های مختلف، با یک بازی جذاب، بستن زیپ و دکمه ها گوناگون را به بنیامین سه ساله اموزش داد. توضیحات مامان بنیامین: مراحل ساخت: وسایلی که لازم داریم ۱۲ تا مربع پارچه ایی . ۶ تا برای رو و ۶ تا برای داخل جعبه ۶ مربع مقوایی دوتا زیپ به دو رنگ مختلف . یکی برای زیر جعبه که باید بزرگتر باشد . و یکی برای یک ضلع در جعبه . زیپ ها باید دو طرفشان کاملا از هم جدا شود دکمه های فشاری و معمولی حالا باید بدوزیم. اول مربع پایینی مکعب که دورتادورش یک طرف زیپ بزرگ را قرار میدهیم دوم چهار مربع اطراف مکعب که ضلع های پایینی آنها طرف دیگر زیپ دوخته میشود و لبه های بغل دکمه های فشاری قرار داده میشود سوم نوبت در مکعب هست که یک ضلع آن زیپ کوتاه دوخته میشود و ضلع روبرویش دکمه های معمولی و جادکمه هدفم افزایش مهارت های انگشتان بود و پیدا کردن یک راهی برای یاد دادن بستن زیپ ها دکمه های لباسش که هم با بازی همراه باشه و هم احساس نکنه مجبوره یاد بگیره خودش لباساشو بپوشه این بود که این بازی رو براش تهیه کردم.

امتیاز کاربران: ۳٫۳۸ ( ۳ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

39

روش درست کردن استند نام کودک برای جشن های تولد

در اموزش امروز به روشی ساده و البته کم هزینه، روش درست کردن استند نام کودک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 8 =