چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / بازی ها / کاردستی دلقک های کاغذی خوشحال

کاردستی دلقک های کاغذی خوشحال

در این پست می خواهیم یک کاردستی بسیار ساده به شکل دلقک های کاغذی خوشحال را به شما معرفی نماییم. روش کار بسیار ساده است و کافی است مطابق مراحل در تصاویر مرحله به مرحله این کاردستی را بسازید.

کاردستی دلقک های کاغذی خوشحال

این دلقک های شاد برای آویزان کردن در اتاق کودک، تزیینات جشن و مهد کودک با تم دلقک مناسب هستند. کودک می تواند با استفاده از روشهای مختلف نقاشی قبل از شروع کاغذ های ضخیم یا مقوا های نازک را رنگ آمیزی  و نقاشی کرده و سپس شروع به ساختن کند.

برای این کاردستی همانطور که ملاحضه می کنید از شکل دایره بعنوان پایه کار استفاده شده است بنابر این دلقک ها می توانند در دایره ها با اندازه های مختلف و رنگ های مختلف نقاشی شوند و سپس با استفاده از قیچی برش های لازم را انجام گیرد.

قسمت هایی که نیاز به تا دارند تابزنید و برای دست و پاهای دلقک کاغذ را با استفاده از لبه قیچی به ارامی کشیده تا به آن پیچ و تاب بدهید.

کاردستی دلقک های کاغذی خوشحال

برای قسمت دست و پا بهتر است با نظارت یک بزرگتر ابتدا کودک برش های باریک کاغذ را به آرامی با انگشت به لبه قیچی فشار داده و کاغذ را بکشد تا پیچ خوردن کاغذ را تمرین نماید. در مرحله بعد می تواند این کار را بر روی کاردستی انجام دهد زیرا اگر دقت و تمرکز لازم نداشته باشد و بدون تمرین شروع کند ممکن است باعث پارگی و از بین رفتن کاردستی شود.

نکته: حضور بزرگسال برای استفاده از قیچی الزامی است.

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =