پنج شنبه , فروردین ۲ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی جنگل عروسکی و کلاه تولد یلدا

کاردستی جنگل عروسکی و کلاه تولد یلدا

ساختن کاردستی با وسایل دور ریختنی، یکی از راه های بسیار ساده در راستای پرورش خلاقیت کودکان است. در نوشته های پیشین ایده های بسیاری ( بازی ماز کاردستی ماشین اعداد )در این راستا معرفی شده است.

این بار ایده هایی که مامان یلدا برای کودک و بازی ارسال نموده اند را به شما ارایه می شود که با تکه های کارتن و چسب و رنگ، کاردستی های بسیار زیبایی را درست کرده اند.

توضیحات مامان یلدا:

عکس ها اول نقاشی کردم بعد بریدم رو کارتون با چسب چسبوندم و با تکه های کوچک کارتون کمی برجستشون کردم و بعد زمینه رو با گواش رنگ سبز رنگ کردم و بعد با چسب همه رو رو کارتون چسبوندم.

مراحل کار را در تصاویر می توانید مشاهده بفرمایید:

کاردستی جنگل عروسکی و کلاه تولد یلدا

 

کاردستی جنگل عروسکی و کلاه تولد یلدا

 

حال کاردستی دوم یلدا جان که یک کلاه تولد بسیار زیباس را با دنبال کردن مرحله به مرحله تصاویر مشاهده بفرمایید.

 

کاردستی جنگل عروسکی و کلاه تولد یلدا

 

کاردستی جنگل عروسکی و کلاه تولد یلدا

 

کاردستی جنگل عروسکی و کلاه تولد یلدا

ساختن کاردستی با وسایل دور ریختنی، یکی از راه های بسیار ساده در راستای پرورش خلاقیت کودکان است. در نوشته های پیشین ایده های بسیاری ( بازی ماز کاردستی ماشین اعداد )در این راستا معرفی شده است. این بار ایده هایی که مامان یلدا برای کودک و بازی ارسال نموده اند را به شما ارایه می شود که با تکه های کارتن و چسب و رنگ، کاردستی های بسیار زیبایی را درست کرده اند. توضیحات مامان یلدا: عکس ها اول نقاشی کردم بعد بریدم رو کارتون با چسب چسبوندم و با تکه های کوچک کارتون کمی برجستشون کردم و بعد زمینه رو با گواش رنگ سبز رنگ کردم و بعد با چسب همه رو رو کارتون چسبوندم. مراحل کار را در تصاویر می توانید مشاهده بفرمایید:     حال کاردستی دوم یلدا جان که یک کلاه تولد بسیار زیباس را با دنبال کردن مرحله به مرحله تصاویر مشاهده بفرمایید.      

امتیاز کاربران: ۳٫۹ ( ۱ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =