یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی تفنگ کاغذی و دوربین اسباب بازی کسری

کاردستی تفنگ کاغذی و دوربین اسباب بازی کسری

ساختن اسباب بازی به دست خود کودک با وسایلی که در دسترس خود دارد بسیار هیجان انگیز است. تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد به نفس کودک دارد. کودکان در سنی بالای سه سال، تخیل می کنند و با ابزاری به ظاهر ساده ساعت ها سرگرم بازی می شوند. به عنوان مثال می توانند یک چوب کوچک را به عنوان اسب خود در نظر بگیرند و مشوغل اسب دوانی شوند و یا یا یک صندلی کوچک در بین خطوط فرش ماشین بازی کنند.

می توان با در اختیار قرار دادن ابزار مورد نیاز و به ویژه وسایل دور ریختنی مثل کارتن های بسته بندی، جعبه ها و … با همراهی کودک و اجازه داده به او برای انجام کارهای به دست خودش، یک وسیله بازی ساخت که از بازی با آن لذت ببرد و یک وسیله بازی جدید داشته باشد. چرا که کودکان همواره نیاز به وسایل بازی جدید دارند و ممکن است زود از یک اسباب بازی خسته شده و آن را به کناری بگذارندو به این وسیله ی توان با اسباب بازی جدید سرگرم شوند.

امروز برای شما مراحل ساخت تفنگ اسباب بازی کاغذی کسری که با روی دستمال توالت ( کاغذ موجدار بسته بندی بیسکویت) و چسب نواری و کش ساخته است را ارائه می کنیم.

تفنگ اسباب بازی پرتاب توپک های کوچک کاغذی:

کاردستی تفنگ کاغذی و دوربین اسباب بازی کسری

 

کاردستی تفنگ کاغذی و دوربین اسباب بازی کسری

 

کاردستی تفنگ کاغذی و دوربین اسباب بازی کسری

 

کسری، یک دوربین عکاسی نیز با با جعبه سک سک و در شامپو نیز ساخته است:

کاردستی تفنگ کاغذی و دوربین اسباب بازی کسری

 

و همچنین یک کاردستی رادیو با جعبه سک سک و در نوشابه و نی:

کاردستی تفنگ کاغذی و دوربین اسباب بازی کسری

از سایر ایده های سایت پیرامون کاردستی با دورریختنی ها (کاردستی شیر عروسکی) نیز دیدن فرمایید.

 

 

ساختن اسباب بازی به دست خود کودک با وسایلی که در دسترس خود دارد بسیار هیجان انگیز است. تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد به نفس کودک دارد. کودکان در سنی بالای سه سال، تخیل می کنند و با ابزاری به ظاهر ساده ساعت ها سرگرم بازی می شوند. به عنوان مثال می توانند یک چوب کوچک را به عنوان اسب خود در نظر بگیرند و مشوغل اسب دوانی شوند و یا یا یک صندلی کوچک در بین خطوط فرش ماشین بازی کنند. می توان با در اختیار قرار دادن ابزار مورد نیاز و به ویژه وسایل دور ریختنی مثل کارتن های بسته بندی، جعبه ها و ... با همراهی کودک و اجازه داده به او برای انجام کارهای به دست خودش، یک وسیله بازی ساخت که از بازی با آن لذت ببرد و یک وسیله بازی جدید داشته باشد. چرا که کودکان همواره نیاز به وسایل بازی جدید دارند و ممکن است زود از یک اسباب بازی خسته شده و آن را به کناری بگذارندو به این وسیله ی توان با اسباب بازی جدید سرگرم شوند. امروز برای شما مراحل ساخت تفنگ اسباب بازی کاغذی کسری که با روی دستمال توالت ( کاغذ موجدار بسته بندی بیسکویت) و چسب نواری و کش ساخته است را ارائه می کنیم. تفنگ اسباب بازی پرتاب توپک های کوچک کاغذی:       کسری، یک دوربین عکاسی نیز با با جعبه سک سک و در شامپو نیز ساخته است:   و همچنین یک کاردستی رادیو با جعبه سک سک و در نوشابه و نی: از سایر ایده های سایت پیرامون کاردستی با دورریختنی ها (کاردستی شیر عروسکی) نیز دیدن فرمایید.    

امتیاز کاربران: ۴٫۷۷ ( ۳ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 10 =