چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی ادمک های چوب بستنی علی

کاردستی ادمک های چوب بستنی علی

کاردستی ادمک های چوب بستنی علی

همیشه می توان با ابزاری ساده، یک اسباب بازی ساخت. در اینصورت زمانی نیز صرف ساختن ان میشود که بازی فکری و مسیری برای پرورش خلاقیت است و پس از آن کودک شما می تواند با وسیله ای ساخته هنر و خلاقیت خودش بازی کند و مسلما لذت بیشتری از ان بازی داشته باشد و اعتماد به نفس او نیز تقویت می گردد.
علی به همراه دوست خود با چند چوب بستنی، عروسک های کوچکی ساخته اند و ساعاتی شاد را کنار هم سپری کرده اند.
توضیحات مامان علی چهار ساله:
چوب بستنی را با آبرنگ رنگ آمیزی کردیم,برای طرح روش از لاک غلط گیر,ماژیک و باز هم آبرنگ استفاده کردیم. بینی ها را با دکمه چسبوندیم,با کاغذ رنگی، گوش و با کاموا مو درست کردیم و چسبوندیم.

کاردستی ادمک های چوب بستنی علی

کاردستی ادمک های چوب بستنی علی همیشه می توان با ابزاری ساده، یک اسباب بازی ساخت. در اینصورت زمانی نیز صرف ساختن ان میشود که بازی فکری و مسیری برای پرورش خلاقیت است و پس از آن کودک شما می تواند با وسیله ای ساخته هنر و خلاقیت خودش بازی کند و مسلما لذت بیشتری از ان بازی داشته باشد و اعتماد به نفس او نیز تقویت می گردد. علی به همراه دوست خود با چند چوب بستنی، عروسک های کوچکی ساخته اند و ساعاتی شاد را کنار هم سپری کرده اند. توضیحات مامان علی چهار ساله: چوب بستنی را با آبرنگ رنگ آمیزی کردیم,برای طرح روش از لاک غلط گیر,ماژیک و باز هم آبرنگ استفاده کردیم. بینی ها را با دکمه چسبوندیم,با کاغذ رنگی، گوش و با کاموا مو درست کردیم و چسبوندیم.

امتیاز کاربران: ۲٫۹ ( ۱ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

39

روش درست کردن استند نام کودک برای جشن های تولد

در اموزش امروز به روشی ساده و البته کم هزینه، روش درست کردن استند نام کودک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 15 =