خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت آرین

پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت آرین

اموزش امروز ما یک اسباب بازی ساده و بسیار سودمند برای کودکان است که یه آموزش علمی نیز میتواند باشد اما به روشی بسیار ساده و البته بازی محور، موضوع این نوشته پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت و بدن انسان است که یکی از همراهان کودک وبازی برای ما ارسال کرده اند، است.

توضیحات  و روش کار:
ابتدا روی اولین کارتن که طرح رویی هستش رو میکشیم بعد به وسیله کاتر در می آوریم و بعد کارتی راکه طرح را از داخلش درآوردیم رو میذاریم روی کارتن دومی وطرح را میکشیم( طرح دومی کوچکتر از اولی)

همین روند را ادامه میدهیم تا شکل آخر. هر شکل از قبلی کوچکتر . و بعد شکل هایی رو که به وسلیه کاتر درآوردیم رو رنگ میزنیم. من با آبرنگ رنگ زدم.

در ادامه تصاویر این پازل را مشاهده می کنید.

پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت

 

پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت

 

پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت

 

پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت

 

پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت

 

پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت

 

پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت

شما با این ایده می توانید نمونه های بیشتری نیزدر منزل بسازید. منتظر ایده های خلاقانه شما هستیم. نمونه های بالا را می توانید در فایل زیر دانلود و پرینت نماییدو مورد استفاده قرار دهید.

print

اموزش امروز ما یک اسباب بازی ساده و بسیار سودمند برای کودکان است که یه آموزش علمی نیز میتواند باشد اما به روشی بسیار ساده و البته بازی محور، موضوع این نوشته پازل دست ساز مراحل رشد حیوانات و درخت و بدن انسان است که یکی از همراهان کودک وبازی برای ما ارسال کرده اند، است. توضیحات  و روش کار: ابتدا روی اولین کارتن که طرح رویی هستش رو میکشیم بعد به وسیله کاتر در می آوریم و بعد کارتی راکه طرح را از داخلش درآوردیم رو میذاریم روی کارتن دومی وطرح را میکشیم( طرح دومی کوچکتر از اولی) همین روند را ادامه میدهیم تا شکل آخر. هر شکل از قبلی کوچکتر . و بعد شکل هایی رو که به وسلیه کاتر درآوردیم رو رنگ میزنیم. من با آبرنگ رنگ زدم. در ادامه تصاویر این پازل را مشاهده می کنید.             شما با این ایده می توانید نمونه های بیشتری نیزدر منزل بسازید. منتظر ایده های خلاقانه شما هستیم. نمونه های بالا را می توانید در فایل زیر دانلود و پرینت نماییدو مورد استفاده قرار دهید. print

امتیاز کاربران: ۳٫۸۵ ( ۵ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =