دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / نقاش های هنرمندانه محمد مهدی روی سنگ

نقاش های هنرمندانه محمد مهدی روی سنگ

نقاش های هنرمندانه محمد مهدی روی سنگ

کشیدن نقاشی، یکی از فعالیت های دوست داشتنی کودکان در همه سنین است. بازی با رنگ و خلق چیزهای تازه با رنگ های مختلف، مانند سفر در دنیای قصه ها است.
از سن سه سالگی که کودکان علاقه به کشیدن نقاشی پیدا می کنند و همواره به دنبال قطعه ورق سفید و ماژیک یا خودکاری برای کشیدن خطوطی معنادار برای خودشان هستند.
چه خوب است گاهی تجربه های متفاوتی برایشان ایجاد کنیم.

نقاش های هنرمندانه محمد مهدی روی سنگ
مانند کاری که مامان محمد مهدی برای او انجام داده است و امکانی فراهم اورده تا او بتواند تجربه ای جدید داشته و خلاقیت خود را شکوفا سازد.
محمد مهدی هفت ساله با قلم مو رنگهای گواش نقاشی های زیبایی رو روی سنگ های مختلف کشیده است.


نقاش های هنرمندانه محمد مهدی روی سنگ

برخی کارهای زیبای او را می توانید ببینید و نقاشی های او امتیاز دهید. شما نیز این نقاشی- کاردستی را امتحان کنید تا فرزندتان مجسمه های تزیینی زیبا برای اتاق خود بسازد و از تماشای آن لذت ببرید.

نقاش های هنرمندانه محمد مهدی روی سنگ

نقاش های هنرمندانه محمد مهدی روی سنگ کشیدن نقاشی، یکی از فعالیت های دوست داشتنی کودکان در همه سنین است. بازی با رنگ و خلق چیزهای تازه با رنگ های مختلف، مانند سفر در دنیای قصه ها است. از سن سه سالگی که کودکان علاقه به کشیدن نقاشی پیدا می کنند و همواره به دنبال قطعه ورق سفید و ماژیک یا خودکاری برای کشیدن خطوطی معنادار برای خودشان هستند. چه خوب است گاهی تجربه های متفاوتی برایشان ایجاد کنیم. مانند کاری که مامان محمد مهدی برای او انجام داده است و امکانی فراهم اورده تا او بتواند تجربه ای جدید داشته و خلاقیت خود را شکوفا سازد. محمد مهدی هفت ساله با قلم مو رنگهای گواش نقاشی های زیبایی رو روی سنگ های مختلف کشیده است. برخی کارهای زیبای او را می توانید ببینید و نقاشی های او امتیاز دهید. شما نیز این نقاشی- کاردستی را امتحان کنید تا فرزندتان مجسمه های تزیینی زیبا برای اتاق خود بسازد و از تماشای آن لذت ببرید.

امتیاز کاربران: ۴٫۳۷ ( ۲۶ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

39

روش درست کردن استند نام کودک برای جشن های تولد

در اموزش امروز به روشی ساده و البته کم هزینه، روش درست کردن استند نام کودک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =