دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / خلاقیت / نقاشی پفی برفی، هنر زیبای زمستانی

نقاشی پفی برفی، هنر زیبای زمستانی

می خواهیم یک نقاشی برفی بکشیم با رنگی که به سادگی تهیه می شود. تنها کافی است خمیر اصلاح را با چسب چوب مخلوط کنید و یک نقاشی برجسته بکشید که نیازی به پخت و خشک شدن در ماکروفر نیز ندارد. اگر دوست داشتید، کمی وانیل نیز اضافه کنید تا نقاشی معطر داشته باشید و البته یک جنبه حسی دیگر به بازی بیافزایید. به همین سادگی می توانید یک بازی زمستانی برای کودک خود ترتیب دهید و از ان لذت ببرید. دستورالعمل تهیه رنگ برای نقاشی پفی برفی، هنر زیبای زمستانی :

نقاشی پفی برفی، هنر زیبای زمستانی
۱/۲ پیمانه چسب چوب و ۱/۲ پیمانه خمیر اصلاح را مخلوط کرده و خوب هم بزنید تا غلیظ شود. پودر اکلیل نقره ای نیز فراموش نشود؛ زیرا جذابیت نقاشی را چند برابر می کند.

نقاشی پفی برفی، هنر زیبای زمستانی
حالا نوبت تقاشی زمستانی است، ادم برفی، خانه برفی یا بلور های زیبای برف. همه را می توانید نقاشی کنید.

نقاشی پفی برفی، هنر زیبای زمستانی
نقاشی را یک شب بگذارید تا خشک شود و حالت پفی زیبای خود را بیابد. میتوان بخش های دیگر نقاشی را با تکه ها و برشهای کاغذ رنگی کامل کرد و یک اثر هنری کامل پدید آورد. تکه های کاغذ رنگی، دکمه یا نخ و…. را در زمانی که نقاشی هنوز خشک نشده روی ان بگذارید، پس از خشک شدن، در همان جا چسبیده و محکم می شود.

نقاشی پفی برفی، هنر زیبای زمستانی
اگر دوست دارید نقاشی برجسته تر باشد باید مقدار رنگ بیشتری روی کاغذ نقاشی بگذارید و برای براق شدن بیشتر آن می توانید باز هم روی ادم برقی اکلیل بپاشید. برای داشتن رنگ های دیگر، چند قطره رنگ خوراکی به مخلوط اضافه کنید.

نقاشی پفی برفی، هنر زیبای زمستانی

این نقاشی فصلی بامزه، یک فعالیت خلاقانه زمستانی است که اماده سازی آن ساده اما انجام آن بسیار جذاب بوده و یک تجربه جدید را برای فرزند شما رقم خواهد زد.

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =