دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / نقاشی های زیبا و هنری آرمیتا

نقاشی های زیبا و هنری آرمیتا

نقاشی های زیبا و هنری آرمیتا

در نوشته های پیشین کارهایی از هنرمندی بچه های خوب که برای گروه “کودک و بازی ” فرستاده شده بود را برایتان ارائه کردیم و این بار مامان مهربون آرمیتای ۲سال و ۸ ماهه، کارهای زیبای آرمیتا را برایمان ارسال کرده است.
نقاشی از حدود ۳۳ماهگی یکی از مهمترین علاقمندی های کودکان است و فرزند شما در این سنین مدام به دنبال تکه ای ورق سفید و مداد خودکار یا هر وسیله دیگری برای نقاشی میگردد.
مامان آرمیتا هم نقاشی های زیبای او با خودکار و نقاشی گل های رنگارنگ با اثر انگشت و یک پروانه ناز با اثر پا و دست های کوچک آرمیتا را ارسال کرده است.

Armita

نقاشی های زیبا و هنری آرمیتا در نوشته های پیشین کارهایی از هنرمندی بچه های خوب که برای گروه "کودک و بازی " فرستاده شده بود را برایتان ارائه کردیم و این بار مامان مهربون آرمیتای ۲سال و ۸ ماهه، کارهای زیبای آرمیتا را برایمان ارسال کرده است. نقاشی از حدود ۳۳ماهگی یکی از مهمترین علاقمندی های کودکان است و فرزند شما در این سنین مدام به دنبال تکه ای ورق سفید و مداد خودکار یا هر وسیله دیگری برای نقاشی میگردد. مامان آرمیتا هم نقاشی های زیبای او با خودکار و نقاشی گل های رنگارنگ با اثر انگشت و یک پروانه ناز با اثر پا و دست های کوچک آرمیتا را ارسال کرده است.

امتیاز کاربران: ۴٫۸ ( ۱ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =