یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / نقاشی ترکیبی با کلاژ آرنیکا

نقاشی ترکیبی با کلاژ آرنیکا

تجربه های جدید و استفاده از ابزار و مواد جدید در ساخت تابلو و نقاشی برای کودکان مفید است و به رشد خلاقیت آنها کمک بزرگی می کند. با این کار آنها در می یابند از هر وسیله ی حتی به ظاهر کم ارزش برای ساختن می توانند استفاده کنند و با خلاقیت خود جلوه و زیبایی خاصی به مواد و وسایل بازیافتی یا حتی دور ریختنی بدهند.

ترکیب نقاشی با رنگ انگشتی و وسایلی چون کیسه برنج ، چسباندن قسمتهای دیگر برای تکمیل و ایجاد گلاژ توسط آرنیکا و مامان خلاقش تابلوی زیر را خلق کرده است.

نقاشی ترکیبی با کلاژ آرنیکا

توضیحات مادر آرنیکا دو سال و هشت ماهه :

یه بوم داشتم که به درد نمیخورد البته ارنیکا چون قبلا روش نقاشی کرده بود کثیف بود واسه همین روش کیسه های برنج چسبوندم
واسه دریا هم از شنای رنگی استفاده کردیم چسبوندیم بقیشم با کاغذ رنگی و رنگ انگشتی رنگ کردیم
ساحلشم با خاک رس

نقاشی ترکیبی با کلاژ آرنیکا

تجربه های جدید و استفاده از ابزار و مواد جدید در ساخت تابلو و نقاشی برای کودکان مفید است و به رشد خلاقیت آنها کمک بزرگی می کند. با این کار آنها در می یابند از هر وسیله ی حتی به ظاهر کم ارزش برای ساختن می توانند استفاده کنند و با خلاقیت خود جلوه و زیبایی خاصی به مواد و وسایل بازیافتی یا حتی دور ریختنی بدهند. ترکیب نقاشی با رنگ انگشتی و وسایلی چون کیسه برنج ، چسباندن قسمتهای دیگر برای تکمیل و ایجاد گلاژ توسط آرنیکا و مامان خلاقش تابلوی زیر را خلق کرده است. توضیحات مادر آرنیکا دو سال و هشت ماهه : یه بوم داشتم که به درد نمیخورد البته ارنیکا چون قبلا روش نقاشی کرده بود کثیف بود واسه همین روش کیسه های برنج چسبوندم واسه دریا هم از شنای رنگی استفاده کردیم چسبوندیم بقیشم با کاغذ رنگی و رنگ انگشتی رنگ کردیم ساحلشم با خاک رس

امتیاز کاربران: ۳٫۷۵ ( ۵۴ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

۲ دیدگاه

  1. آفرین به آرنیکا کوچولوی خلاق و مامانش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 15 =