دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / نقاشی با نمک و چسب چوب میثاق

نقاشی با نمک و چسب چوب میثاق

نقاشی کردن، فعالیتی سودمند در راستای پرورش خلاقیت کودکان است. و چنانچه این فعالیت با ابزاری متفاوت و جدید انجام گیرد، علاوه بر جذابیت برای کودک ذهن او را به فکر وامیدارد تا از ابزار جدید همواره برای کارهای معمول بهره گیرد تا بتواند یک اثر زیبا خلق کند. مامان میثاق این فرصت را برای خلاقیت در نقاشی( نقاشی با نمک و چسب چوب) فرزندش فراهم آورد تا تجربه ای جدید و متفاوت داشته باشد.

ابتدا طرح نقاشی دلخواه را با چسب چوب روی صفحه کار کشید. سپس نمک روی روی صفحه ریخته و نقاشی زیبای شکل میگرد.

نقاشی با نمک و چسب چوب میثاق

پس از اندکی صبر برای خشک شدن چسب چوب، نوبت به رنگ امیزی نقاشی می رسد.حال رنگ انگشتی رقیق شده یا ابرنگ را اماده می کند و با قطره چگان رنگ امیزی نقاشی را انجام می دهد.

نقاشی با نمک و چسب چوب

به این ترتیب علاوه بر نقاشی به شیوه جدید، استفاده از قطره چکان، سبب تقویت مهارت های ظریف و رنگ رکدن بواسطه قطره های کوچک رنگ سبب بهبود هماهنگی چشم و دست کودک می شود.

نقاشی با نمک و چسب چوب

 

اگر این ایده نقاشی را دوست داشتید. ایده های دیگری را نیز در نقاشی با نمک،  نقاشی برجسته، نقاشی دیواری نقاشی با ماسه مشاهده بفرمایید.

نقاشی کردن، فعالیتی سودمند در راستای پرورش خلاقیت کودکان است. و چنانچه این فعالیت با ابزاری متفاوت و جدید انجام گیرد، علاوه بر جذابیت برای کودک ذهن او را به فکر وامیدارد تا از ابزار جدید همواره برای کارهای معمول بهره گیرد تا بتواند یک اثر زیبا خلق کند. مامان میثاق این فرصت را برای خلاقیت در نقاشی( نقاشی با نمک و چسب چوب) فرزندش فراهم آورد تا تجربه ای جدید و متفاوت داشته باشد. ابتدا طرح نقاشی دلخواه را با چسب چوب روی صفحه کار کشید. سپس نمک روی روی صفحه ریخته و نقاشی زیبای شکل میگرد. پس از اندکی صبر برای خشک شدن چسب چوب، نوبت به رنگ امیزی نقاشی می رسد.حال رنگ انگشتی رقیق شده یا ابرنگ را اماده می کند و با قطره چگان رنگ امیزی نقاشی را انجام می دهد. به این ترتیب علاوه بر نقاشی به شیوه جدید، استفاده از قطره چکان، سبب تقویت مهارت های ظریف و رنگ رکدن بواسطه قطره های کوچک رنگ سبب بهبود هماهنگی چشم و دست کودک می شود.   اگر این ایده نقاشی را دوست داشتید. ایده های دیگری را نیز در نقاشی با نمک،  نقاشی برجسته، نقاشی دیواری نقاشی با ماسه مشاهده بفرمایید.

امتیاز کاربران: ۲٫۶۸ ( ۴ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =