چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / اموزش / نقاشی با عبور ماشین اسباب بازی

نقاشی با عبور ماشین اسباب بازی

 

اگر بدنبال راههای خلاقانه ی بیشتری برای گذراندن لحظات شاد با کودکتان هستید حتما این پست را مطالعه نمایید. کودک و بازی روشهای خلاقانه برای استفاده از وسایل و تبدیل انها به بازی را به شما اموزش میدهد.

نقاشی با عبور ماشین اسباب بازی - کودک و بازی

کودکان این بازی را حتما دوست خواهند داشت و از ان لذت می برند چرا که در ان از وسایل مورد علاقه انها استفاده شده است، وسایلی مثل : ماشین های بازی و نایلون حباب دار. در حالیکه این بازی یک بازی حسی بسیار مناسب برای کودکان است.

نقاشی با عبور ماشین اسباب بازی - کودک و بازی

انچه مورد نیاز است:

  • کاغذ رولی یا روزنامه
  • رنگ قابل شستشو
  • نایلون حباب دار
  • انواع مختلف ماشین بازی
  • چسب کاغذی

نقاشی با عبور ماشین اسباب بازی - کودک و بازی

روش بازی:

بازی بسیار ساده و مفرح با چسباندن کاغذ رولی روی زمین یا یک میز اغاز می شود. سپس مقداری رنگ قابل شستشو ( اگر غلظت زیادی دارد کمی با اب رقیق نمایید) را روی سطح بازی پاشیده و نایلون های حباب دار را روی رنگ ها قرار دهید. اطراف نایلون ها را با چسب محکم کنید. همه چیز برای شروع اماده است.

نقاشی با عبور ماشین اسباب بازی - کودک و بازی

کودکان با حرکت دادن ماشین ها و وسایل بازی روی نایلون حباب دار رنگ ها را روی سطح کاغذ جابجا می کنند، از طرفی از صدای حاصل از ترکیدن حباب ها لذت می برند. در جاهایی ممکن است رنگ از زیر نایلون بیرون زده و به سطح کار و اسباب بازیها منتقل شود بنابراین از رنگ های قابل شستشو استفاده نمایید.

 

این بازی می تواند یک بازی پرهجان و بسیار کاربردی برای کودکان زیر یک سال باشد. کودک با حرکت چهاردست و پا یا حتی راه رفتن روی نایلون رنگها را جابجا کرده و از صدای ترکیدن حباب ها لذت می برد. ترکیب بازی حسی و مهارتهای درشت برای این رده سنی می باشد

 

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =