دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / کاردستی شیر و عروسک های کارتنی، ابتکار سامی

کاردستی شیر و عروسک های کارتنی، ابتکار سامی

همیشه با وسایل دورریختنی و اندکی صرف وقت، می توان خلاقیت به خرج داد و اسباب بازی ساخت. درست کردن کاردستی های گوناگون خصوصا با بازیافتی ها، یک راه حل موثر در راستای پرورش خلاقیت کودکان است و در کنار آن مهارت استفاده از ابزار را می آموزد و هماهنگی چشم و دست او بهبود می یابد.

در این نوشته کاردستی های عروسکی سامی را خواهید دید که در آن از نقاشی و رنگ آمیزی نیز استفاده شده است. تصاویر را دنبال کنید تا مراحل کار را مشاده بفرمایید:

کاردستی شیر و عروسک های کارتنی، ابتکار سامی

کاردیستی شیر را کسری با استفاده از فیبر محافظ کنار وسایل صوتی تصویری ساخته است و با برش و رنگ زدن آن، از یک تکه فیبر بازیافتی حیوانات وحشی درست کرده است. سر شیر کاغذ رنگی است که روی آن صورت شیر نقاشی شده است و دم شیر از نی درست شده است.

 

کاردستی شیر و عروسک های کارتنی، ابتکار سامی

 

اولین دست راست پنگوئن با کاغذ رنگی سیاه وسفید و کارتون پودر ماشین لباسشویی.

دومی کاغذ رنگی زرد و آبی و کارتون پودر ماشین لباسشویی . عروس سکوت مینیونها.

سومی هم مینیون هاس اما با جای سک سک درست شده.

چهارمی عروسک زرافه است که با مقوا و تکه های کاغذ رنگی سه گوش درست شده. ودو گیره لباس برای پاهاشو که روی میز ایستاده باشه.

کاردستی شیر و عروسک های کارتنی، ابتکار سامی

ایده های دیگر سایت نیز در صفحات دیگر مشاهده بفرمایید:

پیشتر نیز نمونه های دیگری از کاردستی با دورریختنی ها (کاردستی کامیون، گلدان تزیینی ) و کاردستی با کارتن ها ( تانک امیرحسین، جنگل عروسکی و اشپزخانه عروسکی و صورتک ها و تفنگ کاغذی و دوربین) کاغذ رنگی برای شما همراهان گرامی ارائه شده است.

 

همیشه با وسایل دورریختنی و اندکی صرف وقت، می توان خلاقیت به خرج داد و اسباب بازی ساخت. درست کردن کاردستی های گوناگون خصوصا با بازیافتی ها، یک راه حل موثر در راستای پرورش خلاقیت کودکان است و در کنار آن مهارت استفاده از ابزار را می آموزد و هماهنگی چشم و دست او بهبود می یابد. در این نوشته کاردستی های عروسکی سامی را خواهید دید که در آن از نقاشی و رنگ آمیزی نیز استفاده شده است. تصاویر را دنبال کنید تا مراحل کار را مشاده بفرمایید: کاردیستی شیر را کسری با استفاده از فیبر محافظ کنار وسایل صوتی تصویری ساخته است و با برش و رنگ زدن آن، از یک تکه فیبر بازیافتی حیوانات وحشی درست کرده است. سر شیر کاغذ رنگی است که روی آن صورت شیر نقاشی شده است و دم شیر از نی درست شده است.     اولین دست راست پنگوئن با کاغذ رنگی سیاه وسفید و کارتون پودر ماشین لباسشویی. دومی کاغذ رنگی زرد و آبی و کارتون پودر ماشین لباسشویی . عروس سکوت مینیونها. سومی هم مینیون هاس اما با جای سک سک درست شده. چهارمی عروسک زرافه است که با مقوا و تکه های کاغذ رنگی سه گوش درست شده. ودو گیره لباس برای پاهاشو که روی میز ایستاده باشه. ایده های دیگر سایت نیز در صفحات دیگر مشاهده بفرمایید: پیشتر نیز نمونه های دیگری از کاردستی با دورریختنی ها (کاردستی کامیون، گلدان تزیینی ) و کاردستی با کارتن ها ( تانک امیرحسین، جنگل عروسکی و اشپزخانه عروسکی و صورتک ها و تفنگ کاغذی و دوربین) کاغذ رنگی برای شما همراهان گرامی ارائه شده است.  

امتیاز کاربران: ۳٫۸۷ ( ۳ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =