دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / بازی ها / سوپ طبیعت برای روزهای گرم تابستان

سوپ طبیعت برای روزهای گرم تابستان

در بازی ها و سرگرمی هایی که برای دخترکم ایجاد می کنم یک چیز را دریافته ام. اینکه گاهی استفاده ازطبیعت تا چه حد می تواند سرگرم کننده و اموزنده باشد و باوجود سادگی، دخترکم را سرگرم و شاد می کند.

این بار برای شما یک سوپ خوشرنگ را اموزش می دهیم.

سوپ طبیعت برای روزهای گرم تابستان

تنها چیزی که نیاز دارید یک گردش و پیاده روی در طبیعت یا در پارک نزدیک منزلتان است و جمع کردن سنگ ریزه، چوب و شاخه های کوچک، برگ ها و گلبرگ های رقصان در باد و شاید تکه های میوه که نیم خورده است. اگر دوست داشتید چند قطره رنگ خوراکی نیز اضافه کنید. البته میوه های رنگارنگ تابستانی دیگر این نیاز برطرف می کند.

یک ظرف در اختیار کودکتان قرار دهید تا مواد سوپ خود را در ان بریزد. تا حد امکان سعی کنید شما قانونی نگذارید. اجازه دهید دستور پخت منحصر به کودکتان باشد. چرا که نظرات و سلیقه های کودکان متفاوت است. میوه ای به کودکتان بدهید تا قبل بازی میل کند بعد پوست و هسته ها یا دانه های میوه را نیز به سوپش اضافه کند یا جتی اگر دوست داشت تکه ای کوچک از میوه را خودش برش دهد و در سوپش بریزد.

سوپ طبیعت برای روزهای گرم تابستان

رنگ های متنوع این سوپ، به گونه ای است که به نظر خوش مزه می آید و واقعا یک تفریح تابستانی شگفت محسوب می شود. بافت مواد اولیه این سوپ، سنگ چوب گل برگ میوه، متفاوت است. به این ترتیب یک دست ورزی مناسب به همراهی تقویت حس لامسه بواسطه تحریک های حسی متفاوت به شمار می رود.

سوپ طبیعت برای روزهای گرم تابستان

اگر از این سوپ خوشتان آمد، پس دستور شربت عشق گلبرگ های بهاری را نیز امتحان کنید. جادو می کند…

سوپ طبیعت برای روزهای گرم تابستان

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 20 =