خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / سرسره بازی با بادکنک، بازی رادین

سرسره بازی با بادکنک، بازی رادین

پیشتر، ایده های متفاوت و زیبایی برای بازی با بادکنک برایتان مطرح گردید تا لذت این بازی را چند برابر کنید و بتوانید با ابتکاراتی، مهارت های کودک خود را نیز تقویت کنید و در راستای پرورش خلاقیت فرزند دلبندتان گام بردارید.

این بار این ایده ای دیگر که یکی از مادران همراه کانال کودک و بازی ارسال کرده اند برایتان ارایه می شود. امید است که شما نیز از این بازی در کنار فرزندتان لذت ببرید.

توضیحات مامان رادین:

در مایع ظرفشویی رو روی سی دی با چسب حرارتی چسبوندم.
بادکنک رو باد میکنیم روی قسمت بالای در قرار میدیم بعدش درو به سمت بالا میکشیم باز بشه.
فشار هوای خارج شده از بادکنک باعث حرکت سیدی روی سطح صاف میشه.
البته اگر بادکنک کوچک باشه با کامل باد بشه حتی میتونه سیدی رو کمی هم بلند کنه ولی چون پسرم از صدای ترکیدن بادکنک خوشش نمیاد زیاد بادشون نمیکردم.

در تصاویر زیر مراحل کار را مشاهده بفرمایید:

سرسره بازی با بادکنک، بازی رادین

 

سرسره بازی با بادکنک، بازی رادین

 

سرسره بازی با بادکنک، بازی رادین

پیشتر، ایده های متفاوت و زیبایی برای بازی با بادکنک برایتان مطرح گردید تا لذت این بازی را چند برابر کنید و بتوانید با ابتکاراتی، مهارت های کودک خود را نیز تقویت کنید و در راستای پرورش خلاقیت فرزند دلبندتان گام بردارید. این بار این ایده ای دیگر که یکی از مادران همراه کانال کودک و بازی ارسال کرده اند برایتان ارایه می شود. امید است که شما نیز از این بازی در کنار فرزندتان لذت ببرید. توضیحات مامان رادین: در مایع ظرفشویی رو روی سی دی با چسب حرارتی چسبوندم. بادکنک رو باد میکنیم روی قسمت بالای در قرار میدیم بعدش درو به سمت بالا میکشیم باز بشه. فشار هوای خارج شده از بادکنک باعث حرکت سیدی روی سطح صاف میشه. البته اگر بادکنک کوچک باشه با کامل باد بشه حتی میتونه سیدی رو کمی هم بلند کنه ولی چون پسرم از صدای ترکیدن بادکنک خوشش نمیاد زیاد بادشون نمیکردم. در تصاویر زیر مراحل کار را مشاهده بفرمایید:    

امتیاز کاربران: ۳٫۹۵ ( ۷ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 8 =