خانه / بازی ها / ساختن اسباب بازی با بادکنک (بخش اول)

ساختن اسباب بازی با بادکنک (بخش اول)

شاید هیچ وسیله بازی کودکانه دیگری مانند بادکنک قابلیت انجام بازی های متفاوت و شاد نداشته باشد. در نوشته های پیشین ایده های بسیاری برای بازی با بادکنک مطرح شد. این بار نیز ایده های خلاقانه دیگری را در اختیار شما قرار می دهیم تا همراه کودک تان از تفریح در تعطیلات تابستانی لذت ببرید. می خواهیم چند اسباب بازی ساده با بادکنک بسازیم.

ساختن اسباب بازی با بادکنک (بخش اول)

نواختن موسیقی:

وسایل مورد نیاز:

بادکنک معمولی یا کیسه های پلاستیکی با ضخامت بیشتر

یک چوب دستی کوچک به عنوان مضراب

نخ های کوچک برای آویز کردن بادکنک ها

بادکنک ها را مقداری باد کنید. اگر مقدار هوای داخل هر بادکنک را متفاوت بگیرید بهتر است. سپس همه را آویزان کنید. حال کودک شما می تواند موصیقی مودر علاقه خود را با بادکنک هایش بسازد. شدت و نوع ضربه و همین طور مقدار هوای درون هر بادکنک نتی خاص تولید می کند و یک آهنگ ویژه خواهید شنید.

ساختن اسباب بازی با بادکنک (بخش اول)

کیسه بوکس بادکنکی:

وسایل مورد نیاز:

بادکنک

نخ برای آویز کردن بادکنک

یک بادکنک بزرگ یا کوچک را با آب پر کنید و با طنابی محکم آویزان کنید. این بازی را در مکانی انجام دهید که نگران ریختن آب روی زمین نباشید. حال کودک شما می تواند انرژی خود را تخلیه کند و با ضربات مشت خود به کیسه بوکس بادکنکی آن را بترکاند و لذت ببرد. این بازی، یک راه حل مناسب برای تخلیه هیجانات کودک شما می تواند باشد.

ساختن اسباب بازی با بادکنک (بخش اول)

توپ بادکنکی:

وسایل مورد نیاز:

بادکنک

بطری پلاستیکی یا درب های بطری

یک بادکنک را با آب تا جایی که به شکل توپ درآید پر کنید. حال نوبت پرتاب این توپ نرم است و زدن آن به هدف که یک بطری پلاستیک یا درب بطری است. این بازی برای کودکانی که به تازگی راه افتاده اند ضربه زدن با پا این توپ انعطاف پذیر بسیار می تواند جالب و سرگرم کننده باشد.

این مطلب ادامه دارد…

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =