خانه / بازی ها / رنگ آمیزی عروسک های کوچولو

رنگ آمیزی عروسک های کوچولو

بازی با عروسک ها کوچک، یکی از محبوب ترین بازی های بچه ها است و تجربه های گوناگونی با این عروسک ها که مانند نوزادی کوچک هستند، دارند. این بار، می خواهیم ایده ای برای کی بازی رنگی را به شما معرفی کنیم.

رنگ آمیزی عروسک های کوچولو

تنها وسایل مورد نیاز: لوسیون بدن، آرد و اندکی رنگ غذا است.

لوسیون و آرد را به خوبی با هم مخلوط کنید و در ظرفی چند قسمتی خمیر را تقسیم کنید و با گوش پاکن کمی رنگ به قسمت های مختلف خمیر اضافه کرده و هم بزنید تا خمیر مناسبی اماده شود که مانند رنگ انگشتی ها بازاری، بافتی نرم دارد و می توان به سهولت آن را بکار برد و قابل شستشو است.

حال دیگر، ادامه کار با بچه ها است تا هر جور و به هر صورتی دوست دارند عروسک خود را با رنگ ها، نقاشی کند. احتمالا پس از مدتی بچه ها مشغول رنگ زدن دست و پای خود می شوند در کنار یک بازی مهارتی ظریف یک بازی حسی را نیز انجام می دهند و از این کار لذت می برند.

رنگ آمیزی عروسک های کوچولو

در حین بازی می توان مهارت های زبانی، شناخت رنگ ها، شناخت اعضای بدن و بازی تقلیدی  خلاق را تقویت نمود. در هنگام بازی با صحبت کردن در مورد اینکه کودک چه کار انجام می دهد مهارت های زبانی او توسعه می یابد و با نام بردن هر قسمت که کودک رنگ امیزی می کند، در راستای شناخت اعضای بدن کودک گام بردارید. با پایان بازی، کودک شما با شستن یا حمام گردن عروسک، یک بازی تقلیدی خوب نیز انجام می دهد و اموزش بسیار سودمندی است.

رنگ آمیزی عروسک های کوچولو

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهار =