دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / جورچین رنگ ها و نقطه های محمد ساجد

جورچین رنگ ها و نقطه های محمد ساجد

جورچین ها و پازل ها، یکی از بازی های مهم در تقویت مغز و آموزش هنر حل مسئله به کودک است و با وسایل مختلف می توان این پازل ها را در منزل تهیه کرد تا از تکرار جلوگیری کرد و هر بار مسئله ای جدید را برای کودک طرح کرد تا از حل نمون آن لذت ببرد. پیشتر ایده های بسیاری برای تهیه این پازل ها ( پازل اشکال هندسی، پازل با استیکر، پازل با لگو، پازل با نقاشی، پازل با بلوک های تصویری ) به شما ارائه شده است.

این بار جورچین مامان محمد ساجد برای شما ارائه می شود که با رنگ ها و نقطه ها آن را تهیه کرده است.

توضیحات مامان محمد ساجد:

ابتدا سر بطری های شیر را روی کاغذ رنگی گذاشتم و برش زدم.

جورچین رنگ ها و نقطه های محمد ساجد

از همه رنگها که داشتم و بعد که کاغذها را از وسط نصف کردم یا حتی چهار قسمت بستگی به سن بچه و تواناییهاش

بعد روی بطری چسب زدم بطور اتفاقی بازی رنگها

بعد روی یک کاغذ اچار مطابق اون سربطری ها و کاغذ رنگی هام با مداد شمعی نقاشی کردم و بازی ما اماده شد.

جورچین رنگ ها و نقطه های محمد ساجد

اول فکر میکردم برای پسر دو ساله و سه ماهه من زود باشه و نباید اینقدر رنگها را برش میزدم.و باید روی هر سر بطری فقط دو رنگ استفاده میکردم اما وقتی این به محمد ساجد عزیزم گفتم بیا بازی ابتدا زیاد براش جالب نبود اما تا شب دیدم راحت همه رو سر جاش گذاشت.

مشابه همین بازی را با نقطه های سیار رنگ نیز انجام دادم که تجربه ای جدید و جالب بود.

جورچین رنگ ها و نقطه های محمد ساجد

 

 

جورچین ها و پازل ها، یکی از بازی های مهم در تقویت مغز و آموزش هنر حل مسئله به کودک است و با وسایل مختلف می توان این پازل ها را در منزل تهیه کرد تا از تکرار جلوگیری کرد و هر بار مسئله ای جدید را برای کودک طرح کرد تا از حل نمون آن لذت ببرد. پیشتر ایده های بسیاری برای تهیه این پازل ها ( پازل اشکال هندسی، پازل با استیکر، پازل با لگو، پازل با نقاشی، پازل با بلوک های تصویری ) به شما ارائه شده است. این بار جورچین مامان محمد ساجد برای شما ارائه می شود که با رنگ ها و نقطه ها آن را تهیه کرده است. توضیحات مامان محمد ساجد: ابتدا سر بطری های شیر را روی کاغذ رنگی گذاشتم و برش زدم. از همه رنگها که داشتم و بعد که کاغذها را از وسط نصف کردم یا حتی چهار قسمت بستگی به سن بچه و تواناییهاش بعد روی بطری چسب زدم بطور اتفاقی بازی رنگها بعد روی یک کاغذ اچار مطابق اون سربطری ها و کاغذ رنگی هام با مداد شمعی نقاشی کردم و بازی ما اماده شد. اول فکر میکردم برای پسر دو ساله و سه ماهه من زود باشه و نباید اینقدر رنگها را برش میزدم.و باید روی هر سر بطری فقط دو رنگ استفاده میکردم اما وقتی این به محمد ساجد عزیزم گفتم بیا بازی ابتدا زیاد براش جالب نبود اما تا شب دیدم راحت همه رو سر جاش گذاشت. مشابه همین بازی را با نقطه های سیار رنگ نیز انجام دادم که تجربه ای جدید و جالب بود.    

امتیاز کاربران: ۲٫۳ ( ۶ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

بازی چیدن ستاره های کاغذی بنیامین

بازی چیدن ستاره های کاغذی بنیامین

ایده بازی امروز، تنها نیاز چند تکه کاغذ دارد و برش زدن آنها که بسیار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 8 =