خانه / اموزش / تونل بازی با جعبه مقوایی

تونل بازی با جعبه مقوایی

تونل بازی با جعبه مقوایی

همیشه برای بازی و تفریح به دنبال وسایل و اسباب بازیهای لوکس و گرانقیمت نباشید! بیشترین شادی در بازی با ساده ترین وسایل نهفته است که گاها بنظر ما برای بازی ساخته نشده اند.

تونل بازی با جعبه مقوایی

بازی حسی تونل خزیدن برای کودکان نوپا و خردسالان بسیار جذاب است و بینهایت از بازی در آن لذت می برند. گاها در بین اشیاء مخفی شده و با شما قایم باشک بازی میکنند و علاقه دارند شما با هیجان انها را پیدا کنید. گاهی در بین بازی همانجا می خوابند … کودک و بازی به شما توصیه می کند این بازی ساده را اماده کرده و با کودک خود لحظات پایان ناپذیری را شاد باشید.

 

انچه نیاز داریم:

  • یک جعبه مقوایی بزرگ
  • تعدادی جوراب شلواری رنگی بلند یا روسری های رنگی

 

مطابق تصویر سوراخهایی در یک وجه جعبه ایجاد نمایید و جوراب یا روسری را داخل نموده و از طرف بیرون گره بزنید تا محکم شود. دو طرف بالا و پایین جعبه را کاملا باز نموده تا کودک براحتی از داخل تونل عبور کند.

تونل بازی با جعبه مقوایی

وسایلی مثل توپ و اسباب بازیهای کوچک را در بازی شرکت دهید تا کودک بیشتر درگیر بازی شود. چه چیزهایی را میتوانید به روسری ها اویزان کنید تا کودکتان با کشیدن و لمس انها قوای خود را تقویت کند.

تونل بازی با جعبه مقوایی

بعد از یک بازی طولانی بهترین کار خوابیدن در یک جای ساکت ارام و خواندن کتاب است. پس برای کودک در تونل جدیدش کتاب بخوانید.

 

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =