خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی چیدن ستاره های کاغذی بنیامین

بازی چیدن ستاره های کاغذی بنیامین

ایده بازی امروز، تنها نیاز چند تکه کاغذ دارد و برش زدن آنها که بسیار جالب و هیجان انگیز است. این بازی را مامان بنیامین برای گروه کودک و بازی ارسال نموده اند. در ادامه روش بازی چیدن ستاره های کاغذی بنیامین را مطالعه کنید و از تجربه آن به همراه کودکتان لذت ببرید:

توضیحات مامان بنیامین:

چون ما دو نفری بازی کردیم دو تا محدوده روی زمین مشخص کردیم با نوار چسب روی فرش . به قول بنیامین این کهکشان منه این کهکشان شماست هر کی بتونه ستاره بیشتری رو بفرسته تو کهکشان خودش برنده ست . بعد هدایت ستاره به داخل محدوده میتونه اونو به داخل سبد بندازه تا دوباره با باد زدن خارج نشه . در آخر با شمارش اونها تمرین شمردن هم میکنیم . بهتره زمان مشخصی مثلا یک دقیقه برای بازی در نظر گرفت چون بعضی از ستاره ها از دسترس خارج میشن و نمیشه همه شون رو جمع کرد.

بازی چیدن ستاره های کاغذی بنیامین

 

بازی چیدن ستاره های کاغذی بنیامین

بهتر است پیش از شروع بازی مراحل اماده سازی را نیز با همراهی کودکتان انجام دهید و با جمع دوستانه او با دوستانش واگذار نمایید. چند طرح ستاره را با شابلون ستاره ای یا با دست روی کاغذ های مختلف (ترجیحا باطله) کشیده و برش بزنید. به این ترتیب جنبه کاربردی و اموزشی دیگری به این بازی می افزایید.

ایده بازی امروز، تنها نیاز چند تکه کاغذ دارد و برش زدن آنها که بسیار جالب و هیجان انگیز است. این بازی را مامان بنیامین برای گروه کودک و بازی ارسال نموده اند. در ادامه روش بازی چیدن ستاره های کاغذی بنیامین را مطالعه کنید و از تجربه آن به همراه کودکتان لذت ببرید: توضیحات مامان بنیامین: چون ما دو نفری بازی کردیم دو تا محدوده روی زمین مشخص کردیم با نوار چسب روی فرش . به قول بنیامین این کهکشان منه این کهکشان شماست هر کی بتونه ستاره بیشتری رو بفرسته تو کهکشان خودش برنده ست . بعد هدایت ستاره به داخل محدوده میتونه اونو به داخل سبد بندازه تا دوباره با باد زدن خارج نشه . در آخر با شمارش اونها تمرین شمردن هم میکنیم . بهتره زمان مشخصی مثلا یک دقیقه برای بازی در نظر گرفت چون بعضی از ستاره ها از دسترس خارج میشن و نمیشه همه شون رو جمع کرد.   بهتر است پیش از شروع بازی مراحل اماده سازی را نیز با همراهی کودکتان انجام دهید و با جمع دوستانه او با دوستانش واگذار نمایید. چند طرح ستاره را با شابلون ستاره ای یا با دست روی کاغذ های مختلف (ترجیحا باطله) کشیده و برش بزنید. به این ترتیب جنبه کاربردی و اموزشی دیگری به این بازی می افزایید.

امتیاز کاربران: ۴٫۲۹ ( ۱۴ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =