دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / بازی ها / بازی های متنوع با بادکنک برای کودکان نوپا

بازی های متنوع با بادکنک برای کودکان نوپا

در روزهای گذشته بازی های متنوعی با بادکنک به ویژه با بادکنک آبی برای شما عزیزان مطرح گردید و این بار ایده های دیگری را معرفی می کنیم که بسار مناسب گرمای تابستان و بازی های خارج از خانه است که می تواند تعطیلات تابستان را نشاط انگیز کند.

بازی قل قل:

مقداری لوبیا یا حبوبابت دیگر درون بادکنک بریزید. بادکنک را باد کنید و سرش را محکم ببندید. حال همراه کودک نوپای خود بنشینید و قل قل بازی کنید. این بار به جای توپ با بادکنک بادکنک صدادار را به سمت یکدیگر قل دهید یه حتی شوت بزنید.

بازی های متنوع با بادکنک برای کودکان نوپا

توپ لمسی بادکنکی:

بادکنک را به کمک قیف با وسایل مختلف مانند حبوبات، اسباب بازی های کوچ (غیر تیز) پر کنید و یک توپ لمسی برای کودک نوپای خود بسازید تا با لمس بادکنک حدس بزند چه چیزی درون بادکنک است.

بازی های متنوع با بادکنک برای کودکان نوپا

توپ آردی:

یک بادکنک را با آرد پر کنید. یک اسباب بازی خلاق برای کودک خود بسازید. با این بادکنک، کودک شما می تواند شکل های مختلف را بسازد و یک بازی مناسب برای تقویت مهارت های دست ورزی و قوه تخیل کودک شما است تا بتواند با یک بادکنک کوچک، چیزهایی که در ذهن دارد با چند حرکن بسازد.

 

گر این بازی های مورد پسند شما قرار گرفت ایده های دیگری نیز در سایر صفحات سایت وجود دارد که می توانید به آنها سر بزنید. مانند بدیمینتون بادکنکی، ساختن اسباب بازی بادکنکی(بخش اول)، ساختن اسباب بازی بادکنکی(بخشدوم) ، بازی های تابستانی بادکنکی و ایده های متفاوت بازی با بادکنک 

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دوازده =