چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی مرتب سازی و آشنایی با رنگ کوثر

بازی مرتب سازی و آشنایی با رنگ کوثر

روشهای مختلفی برای مرتی کردن و شناخت رنگها برای کودکان خردسال وجود دارد اما می توان با ترکیب روشهای مختلف بر میزان سرگرمی و تقویت مهارتهای دیگر کودکان افزود. در بازی مرتب سازی و آشنایی با رنگ کوثر ارسالی برای گروه کودک و بازی  آشنایی و مرتب سازی رنگها با بازی حسی چسباندن قطعات ترکیب شده و کودک علاوه بر تقویت ماهیچه های دست و حرکات ظریف خود، هماهنگی بین حرکات دست، پا و چشم اسباب بازی های همرنگ را در ردیف های متوالی بر روی چسب های نواری پهن می چسباند.

بازی های متنوع حسی با چسب برای کودکان وجود دارد که می توانید مجموعه ای از انها را در بازی های  حسی چسبناک خردسالان و بازی های هنری حسی بسیار چسبناک مشاهده نمایید.

بازی مرتب سازی و آشنایی با رنگ کوثر
کوثر سه سال و شش ماهه از تهران

این بازی را می توانید در پست دیگری نیز مشاهده نمایید.

روشهای مختلفی برای مرتی کردن و شناخت رنگها برای کودکان خردسال وجود دارد اما می توان با ترکیب روشهای مختلف بر میزان سرگرمی و تقویت مهارتهای دیگر کودکان افزود. در بازی مرتب سازی و آشنایی با رنگ کوثر ارسالی برای گروه کودک و بازی  آشنایی و مرتب سازی رنگها با بازی حسی چسباندن قطعات ترکیب شده و کودک علاوه بر تقویت ماهیچه های دست و حرکات ظریف خود، هماهنگی بین حرکات دست، پا و چشم اسباب بازی های همرنگ را در ردیف های متوالی بر روی چسب های نواری پهن می چسباند. بازی های متنوع حسی با چسب برای کودکان وجود دارد که می توانید مجموعه ای از انها را در بازی های  حسی چسبناک خردسالان و بازی های هنری حسی بسیار چسبناک مشاهده نمایید. کوثر سه سال و شش ماهه از تهران این بازی را می توانید در پست دیگری نیز مشاهده نمایید.

امتیاز کاربران: ۴٫۳۸ ( ۲ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =