دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی عبور روبان از میان شکل ها

بازی عبور روبان از میان شکل ها

بازی عبور روبان از میان شکل ها

برای تقویت مهارت های ظریف کودک و تقویت هماهنگی انگشتان او می توان بازیهای متفاوتی را طراحی کرد تا کودک با دقت مسیری را با انگشتان پی بگیرد و در پایان با خلاقیت ورزی شکلی را بسازد.
مامان آنیتای سه ساله، با یک جعبه مقوایی و چسباندن یک کاغذ رنگی برای ایجاد صفحه کاری زیبا، یک بازی خلاقانه برای کودک خود طراحی کرده است.

بازی عبور روبان از میان شکل ها
توضیحات مامان آنیتا:
پشت جعبه شیرینی را با اشکال هندسی یا هر شکلی که دوست دارید برش بزنید و مقداری بند، روبان، کش در اختیار کودک قرار دهید( این بازی با گره زدن و دوخت و دوز، ماهیچهای دست، دقت وتمرکزو هماهنگی چشم و دست را تقویت میکند ) میتوانید اشکال هندسی رو آموزش بدید.
در این بازی می توانید نوارهای موازی بکشید تا یک طرح منظم ایجاد شود و در پایان یک طرح بافته داشته باشید. یا خطوط مورب و حتی شکل های هندسی گوناگون.

بازی عبور روبان از میان شکل ها

بازی عبور روبان از میان شکل ها برای تقویت مهارت های ظریف کودک و تقویت هماهنگی انگشتان او می توان بازیهای متفاوتی را طراحی کرد تا کودک با دقت مسیری را با انگشتان پی بگیرد و در پایان با خلاقیت ورزی شکلی را بسازد. مامان آنیتای سه ساله، با یک جعبه مقوایی و چسباندن یک کاغذ رنگی برای ایجاد صفحه کاری زیبا، یک بازی خلاقانه برای کودک خود طراحی کرده است. توضیحات مامان آنیتا: پشت جعبه شیرینی را با اشکال هندسی یا هر شکلی که دوست دارید برش بزنید و مقداری بند، روبان، کش در اختیار کودک قرار دهید( این بازی با گره زدن و دوخت و دوز، ماهیچهای دست، دقت وتمرکزو هماهنگی چشم و دست را تقویت میکند ) میتوانید اشکال هندسی رو آموزش بدید. در این بازی می توانید نوارهای موازی بکشید تا یک طرح منظم ایجاد شود و در پایان یک طرح بافته داشته باشید. یا خطوط مورب و حتی شکل های هندسی گوناگون.

امتیاز کاربران: ۳٫۵۹ ( ۴ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

39

روش درست کردن استند نام کودک برای جشن های تولد

در اموزش امروز به روشی ساده و البته کم هزینه، روش درست کردن استند نام کودک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =