پنج شنبه , فروردین ۲ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی را مامان بنیامین از همراهان کودک وبازی برای ما ارسال نموده اند. در ادامه نحوه بازی شکستن تخم مرغ ها را مطالعه بفرمایید:

توضیحات مامان بنیامین:

بازی چهار نفره یعنی دو گروه با اعضای دو نفره در این صورت تخم مرغ باید دو رنگ باشن اگه سه گروه بشن باید تخم مرغ ها سه رنگ بشن یا بیشتر . یکی از اعضای گروه چشم هاش رو میبنده و نفر دیگه همون گروه به اون کمک میکنه چپ چپ راست راست مستقیم بچرخ به راست و… با این کلمات کمکش میکنه تا به سمت تخم مرغ های رنگ گروه خودش بره وقتی نوک انگشتای پاش بهش رسید اون رو میشکونه . گروهی که زودتر بتونه تخم مرغ هاش رو تموم کنه برنده ست و گروهی که اشتباهی تخم مرغ گروه مقابل رو بشکونه به برنده شدن گروه مقابل کمک کرده . البته منو بنیامین دو نفر بودیم و بازی رو به شکل رقابت پیش نبردیم من اونو راهنمایی میکردم و اون منو . البته آخر سر که فهمید هر کی تخم مرغش زودتر تموم بشه برنده ست منو اشتباهی به سمت تخم مرغ رنگ خودش هدایت کرد
تخم مرغ ها رو با چسب دو رو به فرش چسبوندم

بازی شکستن تخم مرغ ها

 

بازی شکستن تخم مرغ ها

 

بازی شکستن تخم مرغ ها

در این بازی دو حس کودک درگیر بازی خواهد شد، حس شنوایی که به جهت دهی شما گوش می دهد و به ان سمت حرکت می کند و دیگری حس لامسه است که با شکستن تخم مرغ ها توسط پا درگیر بازی می شود. حتما این بازی حسی را امتحان کنید.

برای اینکه نگران تمیز کردن فرش نباشید می توانید از یک زیر انداز استفاده کنید و روی آن بازی کنید. دیگر اینکه این بازی را کودک شما نیز به تنهایی می توان انجام دهد. شما راه را به او بگویید و او تخم مرغ ها را بشکند.

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی را مامان بنیامین از همراهان کودک وبازی برای ما ارسال نموده اند. در ادامه نحوه بازی شکستن تخم مرغ ها را مطالعه بفرمایید: توضیحات مامان بنیامین: بازی چهار نفره یعنی دو گروه با اعضای دو نفره در این صورت تخم مرغ باید دو رنگ باشن اگه سه گروه بشن باید تخم مرغ ها سه رنگ بشن یا بیشتر . یکی از اعضای گروه چشم هاش رو میبنده و نفر دیگه همون گروه به اون کمک میکنه چپ چپ راست راست مستقیم بچرخ به راست و... با این کلمات کمکش میکنه تا به سمت تخم مرغ های رنگ گروه خودش بره وقتی نوک انگشتای پاش بهش رسید اون رو میشکونه . گروهی که زودتر بتونه تخم مرغ هاش رو تموم کنه برنده ست و گروهی که اشتباهی تخم مرغ گروه مقابل رو بشکونه به برنده شدن گروه مقابل کمک کرده . البته منو بنیامین دو نفر بودیم و بازی رو به شکل رقابت پیش نبردیم من اونو راهنمایی میکردم و اون منو . البته آخر سر که فهمید هر کی تخم مرغش زودتر تموم بشه برنده ست منو اشتباهی به سمت تخم مرغ رنگ خودش هدایت کرد تخم مرغ ها رو با چسب دو رو به فرش چسبوندم     در این بازی دو حس کودک درگیر بازی خواهد شد، حس شنوایی که به جهت دهی شما گوش می دهد و به ان سمت حرکت می کند و دیگری حس لامسه است که با شکستن تخم مرغ ها توسط پا درگیر بازی می شود. حتما این بازی حسی را امتحان کنید. برای اینکه نگران تمیز کردن فرش نباشید می توانید از یک زیر انداز استفاده کنید و روی آن بازی کنید. دیگر اینکه این بازی را کودک شما نیز به تنهایی می توان انجام دهد. شما راه را به او بگویید و او تخم مرغ ها را بشکند.

امتیاز کاربران: ۳٫۹۷ ( ۱۰ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =