دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی شبیه سازی حرکات بدن با نوارهای رنگی آرین

بازی شبیه سازی حرکات بدن با نوارهای رنگی آرین

شبیه سازی یک طرح یا الگوی ویژه، یکی از بازی های جالب است که جهت تقویت تصویر سازی ذهنی کودک و بهبود هماهنگی چشم و دست کودک توصیه می شود. در   صفحات دیگر سایت موارد دیگری ( مانند بازی نمونه سازی از روی الگوی بنیامین ،  نوار های رنگی و … ) نیز پیشتر ارائه شده اند. این بار بازی آرین که مامان عزیزش برای او طراحی کرده است به شما معرفی می کنیم. امید است فرزند شما نیز بازی شبیه سازی حرکات بدن با نوارهای رنگی آرین را انجام دهد و از ان لذت ببرد.

توضحات مامان آرین:

برای الگو شکل های مختلفی از حرکات بدن رو کشیدم و بعد چند عدد دایره هم به عنوان سر روی کاغذ رنگی کشیدم و روی کارتن چسبوندم تا ضخیم باشه .

بچه ها برای بازی بوسیله چوب خط ( یک وسیله آموزش ریاضی هستش) شکل های مختلف رو میتونن شبیه سازی کنن.

بازی شبیه سازی حرکات بدن با نوارهای رنگی آرین

 

 

بازی شبیه سازی حرکات بدن با نوارهای رنگی آرین

شبیه سازی یک طرح یا الگوی ویژه، یکی از بازی های جالب است که جهت تقویت تصویر سازی ذهنی کودک و بهبود هماهنگی چشم و دست کودک توصیه می شود. در   صفحات دیگر سایت موارد دیگری ( مانند بازی نمونه سازی از روی الگوی بنیامین ،  نوار های رنگی و ... ) نیز پیشتر ارائه شده اند. این بار بازی آرین که مامان عزیزش برای او طراحی کرده است به شما معرفی می کنیم. امید است فرزند شما نیز بازی شبیه سازی حرکات بدن با نوارهای رنگی آرین را انجام دهد و از ان لذت ببرد. توضحات مامان آرین: برای الگو شکل های مختلفی از حرکات بدن رو کشیدم و بعد چند عدد دایره هم به عنوان سر روی کاغذ رنگی کشیدم و روی کارتن چسبوندم تا ضخیم باشه . بچه ها برای بازی بوسیله چوب خط ( یک وسیله آموزش ریاضی هستش) شکل های مختلف رو میتونن شبیه سازی کنن.    

امتیاز کاربران: ۴٫۹ ( ۱ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =