خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی ساخت اشکال گوناگون بوسیله محتویات جعبه ابزار

بازی ساخت اشکال گوناگون بوسیله محتویات جعبه ابزار

بازی ساخت اشکال گوناگون بوسیله محتویات جعبه ابزار

جعبه ابزار، از وسایل مورد توجه کودکان است. همواره تا پدرشان جعبه ابزار را برای برداشتن یک اچار و گذاشتن یک پیچ و مهره باز میکند؛ با عجله به سمت او می ایند و متوالی در مورد ابزار می پرسند.
پس از سه سالگی که کودک توانایی کار با ابزار را به تدریج پیدا می کند، می شود کنترل شده و با نظارت کاربرد برخی از ابزار را توضیح داده و نحوه استفاده را آموزش داد تا کودک علاوه بر ارضای حی کنجکاوی خود، استفاده از ابزار را فراگیرد و مهارت های خود را افزایش دهد.
آبتین پنج سال و نیمه با خلاقیت خود با استفاده از ابزار، اشکال مختلفی می سازد.
مانند جغد (تصویر اول سمت راست)، شیر سلطان جنگل (تصویر وسط بالا)، ماشین برفی(تصویر وسط پایین)، صورت(تصویر اول سمت چپ)

بازی ساخت اشکال گوناگون بوسیله محتویات جعبه ابزار
یک ربات که به گفته خودش، شبیه اوست.
توضیحات مامان آبتین:
براش با استفاده از آچار هواگیری شوفاژ، کلید کوک کردن برای ربطش گذاشت، بدنش که همون سه راهی شیلنگ کولرها ی پشت بام هاست که شیر آب کمه وتقسیم میکنند.

بازی ساخت اشکال گوناگون بوسیله محتویات جعبه ابزار

بازی ساخت اشکال گوناگون بوسیله محتویات جعبه ابزار جعبه ابزار، از وسایل مورد توجه کودکان است. همواره تا پدرشان جعبه ابزار را برای برداشتن یک اچار و گذاشتن یک پیچ و مهره باز میکند؛ با عجله به سمت او می ایند و متوالی در مورد ابزار می پرسند. پس از سه سالگی که کودک توانایی کار با ابزار را به تدریج پیدا می کند، می شود کنترل شده و با نظارت کاربرد برخی از ابزار را توضیح داده و نحوه استفاده را آموزش داد تا کودک علاوه بر ارضای حی کنجکاوی خود، استفاده از ابزار را فراگیرد و مهارت های خود را افزایش دهد. آبتین پنج سال و نیمه با خلاقیت خود با استفاده از ابزار، اشکال مختلفی می سازد. مانند جغد (تصویر اول سمت راست)، شیر سلطان جنگل (تصویر وسط بالا)، ماشین برفی(تصویر وسط پایین)، صورت(تصویر اول سمت چپ) یک ربات که به گفته خودش، شبیه اوست. توضیحات مامان آبتین: براش با استفاده از آچار هواگیری شوفاژ، کلید کوک کردن برای ربطش گذاشت، بدنش که همون سه راهی شیلنگ کولرها ی پشت بام هاست که شیر آب کمه وتقسیم میکنند.

امتیاز کاربران: ۴٫۱۲ ( ۱۵ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

39

روش درست کردن استند نام کودک برای جشن های تولد

در اموزش امروز به روشی ساده و البته کم هزینه، روش درست کردن استند نام کودک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =