یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی حرکت مهره ها روی مسیر مارپیچی آیلین

بازی حرکت مهره ها روی مسیر مارپیچی آیلین

گاهی با وسایل بسیار اندک می شود یک اسباب بازی گران قیمت را در منزل ساخت و به این صورت کودک شما در کنار انجام یک بازی مهارتی، یک اسباب بازی جدید دست ساز خودش را خواهد داشت که سبب تقویت اعتماد به نفس و پرورش خلاقیت او می شود. حتی اگر مشارکت کمی در ساخت داشته باشد،  باز برایش لذتبخش خواهد بود.

فقط سیم و تخته میخواد دیگه با همسری دست به کار شدیم، تخته ام دی اف هست بردش که از نجاری و از ضایعات تخته ها برداشتیم و سیمش هم همگی پیچیدن دور بطری دلستر و حالت دادن و من هم رنگ کردم.

با میخ تخته رو کمی سوراخ کردیم و سیمها رو جا دادیم و دورش چسب دو قلو زدیم تا محکمتر بشه.

سیمش هم سیم ارماتورپیچی هست که از ابزار آلات و لوازم ساختمانی خریدیم حدود ۴متر خریدیم شد هزار تومن که حدود یک مترش استفاده شد کلا کم هزینس این بازی و میشه باهاش رنگها رو یاد داد و اینکه با حرکت دادن مهره ها تا مقصد مهارت ریز انگشتان تقویت میشه.

مهره ها هم خمیر نمکی هست که بعد از خشک شدن رنگ کردم. البته از مهره های رنگی چوبی که در مغازه های خرازی به فروش می رسد نیز می توانید استفاده کنید.

بازی حرکت مهره ها روی مسیر مارپیچی

 

گاهی با وسایل بسیار اندک می شود یک اسباب بازی گران قیمت را در منزل ساخت و به این صورت کودک شما در کنار انجام یک بازی مهارتی، یک اسباب بازی جدید دست ساز خودش را خواهد داشت که سبب تقویت اعتماد به نفس و پرورش خلاقیت او می شود. حتی اگر مشارکت کمی در ساخت داشته باشد،  باز برایش لذتبخش خواهد بود. فقط سیم و تخته میخواد دیگه با همسری دست به کار شدیم، تخته ام دی اف هست بردش که از نجاری و از ضایعات تخته ها برداشتیم و سیمش هم همگی پیچیدن دور بطری دلستر و حالت دادن و من هم رنگ کردم. با میخ تخته رو کمی سوراخ کردیم و سیمها رو جا دادیم و دورش چسب دو قلو زدیم تا محکمتر بشه. سیمش هم سیم ارماتورپیچی هست که از ابزار آلات و لوازم ساختمانی خریدیم حدود ۴متر خریدیم شد هزار تومن که حدود یک مترش استفاده شد کلا کم هزینس این بازی و میشه باهاش رنگها رو یاد داد و اینکه با حرکت دادن مهره ها تا مقصد مهارت ریز انگشتان تقویت میشه. مهره ها هم خمیر نمکی هست که بعد از خشک شدن رنگ کردم. البته از مهره های رنگی چوبی که در مغازه های خرازی به فروش می رسد نیز می توانید استفاده کنید.  

امتیاز کاربران: ۴٫۲۷ ( ۱۰ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پانزده =