خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی جورچین رنگ ها و طرح های مهرسا

بازی جورچین رنگ ها و طرح های مهرسا

ایده بازی امروز بازی جورچین رنگ ها و طرح های مهرسا است که خانم نیازی برای گروه کودک و بازی ارسال کرده اند. امیدواریم مورد استفاده شما همراهان سایت کودک و بازی نیز قرار بگیرد  لذت ببرید.

توضحات مامان مهرسا جان:
بازی اول ، باید چوب های معاینه یا آبسلانگ را از داروخانه ها تهیه بفرمایید. روی هر چوب سه مربع کوچک رنگی چسبانده و سپس روی مقوای سفید بزرگی همان الگو ها را تکرار کنید. از کودک انتظار میرود هر چوب را روی خطی که همان الگوی رنگی روی مقوا را دارد پیدا کرده و چوب را روی آن قرار دهد.

بازی جورچین رنگ ها و طرح های مهرسا

 

بازی جوچین رنگ ها و طرح های مهرسا
بازی دوم باید دو مقوا تهیه کرده و روی هر کدام دایره های یکسانی در دو اندازه بکشید ولی تنها یکی را رنگ کنید سپس پوم پوم ها را در اختیار کودک قرار داده و از او بخواهید با نگاه کردن به مقوای رنگ شده پوم پوم ها را روی مقوای سفید بچیند. این بازی برای کودکان دو ساله نیز مناسب است. در مرحله اول تنها از آنها بخواهید پم پم ها را روی دایره های همرنگ و هم اندازه خود قرار دهد و سپس مراحل بازی را گسترش دهید.

بازی جوچین رنگ ها و طرح های مهرسا

 

بازی جوچین رنگ ها و طرح های مهرسا

هدف از این بازی: افزایش توجه و تمرکز، هماهنگی چشم و دست، تقویت مهارت های حرکتی ظریف انگشتان، الگویابی و تقویت هوش ریاضی، تشخیص سایز و رنگ و نهایتا تقویت روحیه حل مسئله میباشد. این بازی را امتحان کنید و لذت ببرید.

ایده بازی امروز بازی جورچین رنگ ها و طرح های مهرسا است که خانم نیازی برای گروه کودک و بازی ارسال کرده اند. امیدواریم مورد استفاده شما همراهان سایت کودک و بازی نیز قرار بگیرد  لذت ببرید. توضحات مامان مهرسا جان: بازی اول ، باید چوب های معاینه یا آبسلانگ را از داروخانه ها تهیه بفرمایید. روی هر چوب سه مربع کوچک رنگی چسبانده و سپس روی مقوای سفید بزرگی همان الگو ها را تکرار کنید. از کودک انتظار میرود هر چوب را روی خطی که همان الگوی رنگی روی مقوا را دارد پیدا کرده و چوب را روی آن قرار دهد.   بازی دوم باید دو مقوا تهیه کرده و روی هر کدام دایره های یکسانی در دو اندازه بکشید ولی تنها یکی را رنگ کنید سپس پوم پوم ها را در اختیار کودک قرار داده و از او بخواهید با نگاه کردن به مقوای رنگ شده پوم پوم ها را روی مقوای سفید بچیند. این بازی برای کودکان دو ساله نیز مناسب است. در مرحله اول تنها از آنها بخواهید پم پم ها را روی دایره های همرنگ و هم اندازه خود قرار دهد و سپس مراحل بازی را گسترش دهید.   هدف از این بازی: افزایش توجه و تمرکز، هماهنگی چشم و دست، تقویت مهارت های حرکتی ظریف انگشتان، الگویابی و تقویت هوش ریاضی، تشخیص سایز و رنگ و نهایتا تقویت روحیه حل مسئله میباشد. این بازی را امتحان کنید و لذت ببرید.

امتیاز کاربران: ۴٫۳۳ ( ۶ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هفده =