دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی جایگذاری تیله ها بر اساس الگوی آرین

بازی جایگذاری تیله ها بر اساس الگوی آرین

گاهی با صرف چند دقیقه صرف وقت می توان با اسباب بازی همیشگی یک بازی تازه و جذاب برای فرزندتان طراحی کنید. مامان آرین با تیله های شیشه ای دوست داشتن فرزندش و چند تکه کارتن، یک بازی منحصر به فرد برای فرزندش طراحی کرد. در ادامه تصاویر بازی جایگذاری تیله ها بر اساس الگو ی آرین را به همراه توضیحان مشاهده بفرمایید.

روی یک تکه کارتن دایره به اندازه تیله کشیدم بعد دایره هارو بوسیله کاتر درآوردم. رو و زیر کارتن رو کاغذ رنگی چسبونم برای تمیزی کار. بعد روی کاغذ همون تعداد دایره رو کشیدم و هر شکلی رو که میخوایم به عنوان نمونه درست کنیم رنگ میکنیم. بعد بچه ها براساس نمونه باید تیله ها رو جای گذاری کنند.

بازی جایگذاری تیله ها بر اساس الگوی آرین

 

بازی جایگذاری تیله ها بر اساس الگوی آرین

گاهی با صرف چند دقیقه صرف وقت می توان با اسباب بازی همیشگی یک بازی تازه و جذاب برای فرزندتان طراحی کنید. مامان آرین با تیله های شیشه ای دوست داشتن فرزندش و چند تکه کارتن، یک بازی منحصر به فرد برای فرزندش طراحی کرد. در ادامه تصاویر بازی جایگذاری تیله ها بر اساس الگو ی آرین را به همراه توضیحان مشاهده بفرمایید. روی یک تکه کارتن دایره به اندازه تیله کشیدم بعد دایره هارو بوسیله کاتر درآوردم. رو و زیر کارتن رو کاغذ رنگی چسبونم برای تمیزی کار. بعد روی کاغذ همون تعداد دایره رو کشیدم و هر شکلی رو که میخوایم به عنوان نمونه درست کنیم رنگ میکنیم. بعد بچه ها براساس نمونه باید تیله ها رو جای گذاری کنند.  

امتیاز کاربران: ۴٫۸۳ ( ۳ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =