خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

طراحی یک بازی خوب در منزل دغدغه بسیاری از والدین است. به ویژه در روز های بارانی پاییز و سرد زمستانی که کمتر امکان بازی هیا خارج از خانه برای کودکان وجود دارد. پس ایجاد شرایط متنوع برای بازی کودکان، اهمیت بسزایی دارد.

پیشنهادات بسیاری در سایت کودک و بازی وجود دارد. این بار یک بازی تعادلی را به شما معرفی می کنیم. بازی های تعادلی، در هماهنگی چشم و دست کودک و همچنین کنترل حرکات ظریف انگشتان و دقت در بکارگیری دست اهمیت بسیاری دارد و سبب تقویت تمرکز کودک شما نیز می شود.

مامان بنیامین جان با ابسلانگ ( چوب بستنی) دو بازی بسیار جالب برای فرزندش ترتیب داده است که مراحل اماده سازی این بازی را در تصاویر زیر می توانید مشاهده بفرمایید.

بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

بسلانگ ها رو خیس کنید یا بجوشونید بعد داخل لیوان شکل بدید . یک روز طول میکشه کامل خشک بشه . سپس دو سر ابسلانگ ها ببرید تا سرهای آنها صاف باشد و روی زمین قرار بگیرد.

بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

 

چوب های ابسلانگ را در لیوان قرار دهید. حالت انحنا پیدا کند و برای بازی اماده شود.

بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

 

بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

حالا ابسلانگ ها برای بازی آماده است. در اختیار کودک خود قرار دهید تا روی هم بچیند یا هر طور که دوست دارد طرحی بزند.

بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

 

بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

می توانید به این بازی، بخش دیگری نیز اضافه کنید. یک بازی نشانه گیری که با توپ های کوچک به دوار چیده شده بزنید.

بازی تعادلی با چوب های ابسلانگ بنیامین

 

 

طراحی یک بازی خوب در منزل دغدغه بسیاری از والدین است. به ویژه در روز های بارانی پاییز و سرد زمستانی که کمتر امکان بازی هیا خارج از خانه برای کودکان وجود دارد. پس ایجاد شرایط متنوع برای بازی کودکان، اهمیت بسزایی دارد. پیشنهادات بسیاری در سایت کودک و بازی وجود دارد. این بار یک بازی تعادلی را به شما معرفی می کنیم. بازی های تعادلی، در هماهنگی چشم و دست کودک و همچنین کنترل حرکات ظریف انگشتان و دقت در بکارگیری دست اهمیت بسیاری دارد و سبب تقویت تمرکز کودک شما نیز می شود. مامان بنیامین جان با ابسلانگ ( چوب بستنی) دو بازی بسیار جالب برای فرزندش ترتیب داده است که مراحل اماده سازی این بازی را در تصاویر زیر می توانید مشاهده بفرمایید. بسلانگ ها رو خیس کنید یا بجوشونید بعد داخل لیوان شکل بدید . یک روز طول میکشه کامل خشک بشه . سپس دو سر ابسلانگ ها ببرید تا سرهای آنها صاف باشد و روی زمین قرار بگیرد.   چوب های ابسلانگ را در لیوان قرار دهید. حالت انحنا پیدا کند و برای بازی اماده شود.   حالا ابسلانگ ها برای بازی آماده است. در اختیار کودک خود قرار دهید تا روی هم بچیند یا هر طور که دوست دارد طرحی بزند.   می توانید به این بازی، بخش دیگری نیز اضافه کنید. یک بازی نشانه گیری که با توپ های کوچک به دوار چیده شده بزنید.    

امتیاز کاربران: ۳٫۹۵ ( ۶ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =