دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / بازی ها / بازی با بادکنک آبی و یخ

بازی با بادکنک آبی و یخ

در روزهای گذشته بازی های متنوعی با بادکنک به ویژه با بادکنک آبی برای شما عزیزان مطرح گردید و این بار ایده های دیگری را معرفی می کنیم که بسار مناسب گرمای تابستان و بازی های خارج از خانه است که می تواند تعطیلات تابستان را نشاط انگیز کند.

گنج بادکنک آبی:

بادکنک را با آب و گنج های کوجک پر کنید (سکه های متفاوت) پر کنید. سپس بادکنک با در اختیار کودک خود قرار دهید تا به سمت دیوار یا سطح زبری پرتاب کند. بچه ها یافتن سکه های درون بادکنک را دوست دارند.

بازی با بادکنک آبی و یخ

اکتشاف گنج در بادکنک:

یک سکه را درون بادکنک آبی بیاندازید، آن را در فریزیر بگذارید تا یخ بزند. سپس آن را خارج کرده و به کودک بدهید تا سفر اکتشافی خود را شروع کند و به طریقی به سکه دست یابد. (مانند شکستن یخ، ذوب کردن یخ با گرما دادن بواسطه یک شمع)

یخ بادکنکی: یک بادکنک را با آب پر کنید و پیش از بستن آن چند قطره رنگ غذا در آن بریزید. بادکنک را در فریزیر قرار دهید تا یخ بزند.

کودک شما بزرگتر شدن بادکنک یخ زده و کوچکتر شدن آن با ذوب شدن تدریجی را مشاهده می کند که یک تجربه بسیار خوب برای او خواهد بود.

اگر این بازی های مورد پسند شما قرار گرفت ایده های دیگری نیز در سایر صفحات سایت وجود دارد که می توانید به آنها سر بزنید. مانند بدیمینتون بادکنکی، ساختن اسباب بازی بادکنکی(بخش اول)، ساختن اسباب بازی بادکنکی(بخشدوم) ، بازی های تابستانی بادکنکی و ایده های متفاوت بازی با بادکنک 

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شانزده =