پنج شنبه , فروردین ۲ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی الگویابی اشکال هندسی مهرسا

بازی الگویابی اشکال هندسی مهرسا

یکی از بازی های مناسب برای سنین بالای سه سال ایجاد شرایط بازی های گوناگن در راستای پیروی کودک از یک الگوی ویژه است. این بار مامان مهرسا برای ما بازی الگویابی اشکال هندسی مهرسا جان ارسال نموده اند که نمونه بسیار خوبی است برای ایجاد شرایط چنین بازی هایی. بعلاوه در ای نبازی از اشکال هندسی با رنگ های مختلف استفاده می شود که به شناخت اشکال و رنگ ها نیز کمک خواهد کرد.

روش بازی:

چهار شکل هندسی با نمد درست شده است و سپس روی کارتهای مقوایی به صورت های مختلف ترکیب شده اند. از کودک انتظار میردد انها را مطابق کارت ها قرار دهد. این تعداد و ترکیب مناسب سه سال است اما میتوان با دو شکل هندسی و ترکیب های ساده تر از دوسال این بازی را شروع کرد.

بازی الگویابی اشکال هندسی مهرسا

بازی الگویابی اشکال هندسی مهرسا

از آنجایی که وسایل بازی، پارچه هستند ماندگاری بیشتری دارند و با ایجاد تنوع می توان یک اسباب بازی برای مدتی طولانی باشد و حتی به سبب سبک بودن وسایل بازی می توان آن را در شرایط گوناگون استفاده نمود.

در این بازی کودک، علاوه بر اشکال هندسی و رنگ ها، با مفاهیم بالا و پایین و زیر و رو نیز اشنا می شود و انها را در مراحل بازی بکار می بندد.

یکی از بازی های مناسب برای سنین بالای سه سال ایجاد شرایط بازی های گوناگن در راستای پیروی کودک از یک الگوی ویژه است. این بار مامان مهرسا برای ما بازی الگویابی اشکال هندسی مهرسا جان ارسال نموده اند که نمونه بسیار خوبی است برای ایجاد شرایط چنین بازی هایی. بعلاوه در ای نبازی از اشکال هندسی با رنگ های مختلف استفاده می شود که به شناخت اشکال و رنگ ها نیز کمک خواهد کرد. روش بازی: چهار شکل هندسی با نمد درست شده است و سپس روی کارتهای مقوایی به صورت های مختلف ترکیب شده اند. از کودک انتظار میردد انها را مطابق کارت ها قرار دهد. این تعداد و ترکیب مناسب سه سال است اما میتوان با دو شکل هندسی و ترکیب های ساده تر از دوسال این بازی را شروع کرد. از آنجایی که وسایل بازی، پارچه هستند ماندگاری بیشتری دارند و با ایجاد تنوع می توان یک اسباب بازی برای مدتی طولانی باشد و حتی به سبب سبک بودن وسایل بازی می توان آن را در شرایط گوناگون استفاده نمود. در این بازی کودک، علاوه بر اشکال هندسی و رنگ ها، با مفاهیم بالا و پایین و زیر و رو نیز اشنا می شود و انها را در مراحل بازی بکار می بندد.

امتیاز کاربران: ۴٫۱۱ ( ۹ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفت =