چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازیخانه ویژه و زیبای کارن کوچولو

بازیخانه ویژه و زیبای کارن کوچولو

بازیخانه ویژه و زیبای کارن کوچولو

کودکان به مکان های کوچک علاقه فراوانی دارند. اگر به رفتار کودک خود دقت کرده باشید، گوشه دیوار، پشت مبل ها و زیر میزها، مکان هایی است که گاهی کودکی مدتی طولانی سرگرم بازی است. چه بهتر که این فضای کوچک، متعلق به خودشان باشد؛ که در اینصورت علاقه شان به این فضای کوچک خصوصی چند برابر میشود و مسلما از داشتن چنین مکانی شاد خواهند بود.
مامان کارن کوچولو با صرف وقت و حوصله، خانه ای کوچک از کارتن با الهام از کانال کودک و بازی، ساخته است.

بازیخانه ویژه و زیبای کارن کوچولو

توضیحات مامان کارن:
با استفاده از کارتن یخچال(برای بدنه ) و کارتن ماشین ظرفشویی (برای سقف ) خونه رو ساختم و با استفاده از استیکر و کاغذ دیواری هم روی کارتن هارو پوشوندم . متاسفانه از مراحلش عکس نگرفتم.
استیکر پشت چسب دار که برای تابلوهای تبلیغاتی استفاده میشه و در رنگهای مختلف بصورت رولی با عرض یک و نیم متر در بازار هست .
از اون برای سقف و در و پنجره ها استفاده کردم و برای دیوارها از کاغذ دیواری استفاده کردم .

بازیخانه ویژه و زیبای کارن کوچولو

بازیخانه ویژه و زیبای کارن کوچولو کودکان به مکان های کوچک علاقه فراوانی دارند. اگر به رفتار کودک خود دقت کرده باشید، گوشه دیوار، پشت مبل ها و زیر میزها، مکان هایی است که گاهی کودکی مدتی طولانی سرگرم بازی است. چه بهتر که این فضای کوچک، متعلق به خودشان باشد؛ که در اینصورت علاقه شان به این فضای کوچک خصوصی چند برابر میشود و مسلما از داشتن چنین مکانی شاد خواهند بود. مامان کارن کوچولو با صرف وقت و حوصله، خانه ای کوچک از کارتن با الهام از کانال کودک و بازی، ساخته است. توضیحات مامان کارن: با استفاده از کارتن یخچال(برای بدنه ) و کارتن ماشین ظرفشویی (برای سقف ) خونه رو ساختم و با استفاده از استیکر و کاغذ دیواری هم روی کارتن هارو پوشوندم . متاسفانه از مراحلش عکس نگرفتم. استیکر پشت چسب دار که برای تابلوهای تبلیغاتی استفاده میشه و در رنگهای مختلف بصورت رولی با عرض یک و نیم متر در بازار هست . از اون برای سقف و در و پنجره ها استفاده کردم و برای دیوارها از کاغذ دیواری استفاده کردم .

امتیاز کاربران: ۴٫۰۷ ( ۱۰ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

39

روش درست کردن استند نام کودک برای جشن های تولد

در اموزش امروز به روشی ساده و البته کم هزینه، روش درست کردن استند نام کودک ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =