پنج شنبه , فروردین ۲ ۱۳۹۷
خانه / آلبوم معرفی آثار کودکانه / بازی به وقت شمارش، بازی مهرسا

بازی به وقت شمارش، بازی مهرسا

بچه ها معمولا از دو سال به بعد قادر به شمردن به صورت شفاهی هستند و از سه سالگی میتوان انها را با شکل ظاهری اعداد نیز اشنا نمود به طوری که با دیدن عدد ٢ بتوانند بگویند دو و با انگشتان خود نیز دو را نشان دهند. کودکانی که قادر باشند با شنیدن عددی بدون فکر کردن همان تعداد انگشت را نشان دهند در اموزش موسیقی بهتر از سایرین عمل مینمایند. در ادامه روش انجام بازی به وقت شمارش، بازی مهرسا جان را مطالعه بفرمایید.

بازی به وقت شمارش، بازی مهرسا

برای شروع میتوان با سه عدد اول شروع نمود.

۱. دست ها و عدد ها از نمد درست شده اند و با کمک چسب های نر و مادگی( قابل تهیه از خرازی ها) اماده شده اند

بازی به وقت شمارش، بازی مهرسا

۲. عدد ها را به ترتیب روی صفحه قرار دهید، ان را بخوانید ، به همان تعداد انگشت را روی صفحه باز کنید و از کودک نیز بخواهید ان را با انگشتان خودش نشان دهد.

هدف از این بازی آشناسازی کودک با شکل ظاهری اعداد تشخیص دادن عدد با دیدن آن

بازی به وقت شمارش، بازی مهرسا

بچه ها معمولا از دو سال به بعد قادر به شمردن به صورت شفاهی هستند و از سه سالگی میتوان انها را با شکل ظاهری اعداد نیز اشنا نمود به طوری که با دیدن عدد ٢ بتوانند بگویند دو و با انگشتان خود نیز دو را نشان دهند. کودکانی که قادر باشند با شنیدن عددی بدون فکر کردن همان تعداد انگشت را نشان دهند در اموزش موسیقی بهتر از سایرین عمل مینمایند. در ادامه روش انجام بازی به وقت شمارش، بازی مهرسا جان را مطالعه بفرمایید. برای شروع میتوان با سه عدد اول شروع نمود. ۱. دست ها و عدد ها از نمد درست شده اند و با کمک چسب های نر و مادگی( قابل تهیه از خرازی ها) اماده شده اند ۲. عدد ها را به ترتیب روی صفحه قرار دهید، ان را بخوانید ، به همان تعداد انگشت را روی صفحه باز کنید و از کودک نیز بخواهید ان را با انگشتان خودش نشان دهد. هدف از این بازی آشناسازی کودک با شکل ظاهری اعداد تشخیص دادن عدد با دیدن آن

امتیاز کاربران: ۴٫۲۹ ( ۷ رای)
۰ bigtheme

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =