چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۳۹۷
خانه / بازی ها / اب بازی تابستانی با اب های رنگی

اب بازی تابستانی با اب های رنگی

فصل گرما، فصل آب بازی است چه بهتر که با ایده هایی، این بازی حسی برای کودکان نوپا با لذت بیشتری همراه باشد و به نوعی مهارت های آنها را نیز تقویت کند.

اب بازی تابستانی با اب های رنگی
نکته قابل توجه در این بازی ها، دسته جمعی برگزار کردن آنهاست چرا که در این بازی های گروهی، شادی خود را با هم بازی های خود شریک می شوند و بعلاوه مطالب گوناگونی در راستای بازی از یکدیگر می آموزند.

اب بازی تابستانی با اب های رنگی
تنها چیزی که مورد نیاز است، کیسه های پلاستیکی زیپ دار، آب، رنگ غذا و اگر خواستید درب کیسه ها محکمتر باشد، چسب های پهن سلفون.
سعی کنید این کیسه ها را در رنگ های گوناگون تهیه کنید. بچه ها با این کیسه می توانند بازی های متفاوتی انجام دهند؛ روی انها بنشینند، روی انها ۴دست و پا یا راه بروند یا حتی با انها نقاشی بکشند و یک بعد از ظهر پر از خنده و شادمانی را با یک بازی حسی، مناسب کودک سپری کنند.

اب بازی تابستانی با اب های رنگی

اگر از این تجربه این بازی، لذت بردید. می توانید ایده های دیگری ( رنگ آمیزی شاد بادکنکی،  بازی با خاک های ژله ای، آب بازی با سوپ پریان) را نیز در صفحات دیگر سایت مطالعه بفرمایید تا یک تابستان شادمان را برای کودک خود بسازید چرا که او تنها یک بار چنین تابستانی دارد و در سالهای دگیر تجربه ها دیگری در انتظار اوست. پس با اندکی صرف وقت، علاوه بر لذت بازی، مهارت های کودک نوپای خود را نیز گسترش دهید تا کودکی توانمند داشته باشید.

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =