پنج شنبه , فروردین ۲ ۱۳۹۷
خانه / بازی ها / دبستانی / آیا کودکتان را به درستی در آغوش میگیرید؟

آیا کودکتان را به درستی در آغوش میگیرید؟

انسان گاهی تنها نیاز به آغوش محبت آمیز مادر، پدر و یا دوستش دارد بدون هیچ حرف و صحبتی تا ناراحتیش تسکین یابد.  اما آیا ما بلد هستیم چگونه یه آغوش مهربان برای عزیزانمان باز کنیم؟ آیا کودکتان را به درستی در آغوش میگیرید؟

شاید شما نیز با خواندن این مقاله، مانند من به این نتیجه برسید این محبت را همیشه به درستی ابراز نمی کنید؛ پس همراه ما باشید تا با هم بیاموزیم.

آیا کودکتان را به درستی در آغوش میگیرید؟

راهکار :

در آغوش کشیدن باید حداقل ۶ثانیه به طول بیانجامد تا هورمون شادی اکسی توسین و سرتونین ترشح شود. زیرا این واکنش شیمیایی بدن، سبب تغییر حال و هوای شما می شود. هنگامی که او را در آغوش گرفتی اید به آرامی به چپ و راست حرکت کنید. شاید در ابتدا برایتان خنده دار باشد و عجیب. اما هنگامی که ان را تجربه کنید از احساس شادی پس از این رفتار متعجب خواهید شد.

من پس از خواندن این مقاله و یاد گرفتن این مطلب، برای دو روز در آغوش کشیدن های فرزند و همسرم را تا ۶ثانیه شمردم.

پس از آن تمرین خودم را گسترش دادم. هر زمان که دخترکم از مدرسه می آمد، او را برای ۶ثانیه در آغوش میگرفتم تا جایی که احساس گرما و شادی در درونم میکردم. در این روزها،  دخترکم آرامش ببشتری داشت و بهتر با هم کنار می آمدیم.

هنگامی که این نوشته را خواندید، به خود قول دهید این کار را انجام دهید با خودتان بلند تکرار کنید تا به تدریج این رفتار، به برنامه همیشگی شما بدل شود. هنگامی که برنامه روزانه را آغاز کردید، خودتان به تدریج تاثیرات شگفت آن را مشاهده خواهید کرد.

 

همچنین ببینید

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی شکستن تخم مرغ ها

بازی امروز، یک بازی حسی است ککه می توان گروهی انجام داد. اییده این بازی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 8 =