دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
خانه / اموزش / آموزش دوختن برای خردسالان

آموزش دوختن برای خردسالان

یکی از مهارتهایی که در سنین ۳ الی ۵ سال در خردسالان بایستی مورد توجه قرار گرفته و تقویت شود آموزش دوخت می باشد.آموزش دوختن برای خردسالان میتواند به روشهای متنوع و مختلفی صورت گیرد، در این پست “کودک و بازی” یک نمونه قابل چاپ برای رد کردن رشته های بند کفش از سوراخ های مدل به شما عزیزان ارائه می نماید. با استفاده از الگوهای چاپی روی مقوا می توانید کودک را برای رد کردن و دوخت به روشهای مختلف آموزش داده و تشویق نمایید.

آموزش دوختن برای خردسالان

این آموزش بعنوان یک بازی بسیار سبک و بدون کثیف کاری و ریخت و پاش برای مسافرت، ماشین و مهمانی مناسب می باشد. همانطور که در ادامه مشاهده میکنید وسایل پیچیده و زیادی نیاز ندارد و در حالیکه کودک را سرگرم می کند.

آنچه نیاز داریم:

  • تعدادی بند کفش رنگی
  • کاغذ ضخیم
  • پانچ
  • و نمونه قابل چاپ مدل ما
دانلود الگوها

آموزش دوختن برای خردسالان

روش کار آموزش دوختن برای خردسالان

پس از آنکه مدلها را چاپ کردید بایستی ابتدا دور الگوهای دوخت را قیچی کرده و  لمینیت کنید. سپس با دقت قسمت های اضافی را دوباره قیچی نمایید ، سعی کنید اطراف محل برش هیچگونه زایده یا تیزی نداشته باشد تا کودک در هنگام کار اذیت نشود.

بعد از اتمام برش زدن دورتادور الگوها را با دقت با فواصل مناسب پانچ کنید. برای اینکه سوراخها بصورت یکنواخت و مرتب بر روی مدلها قرار گیرند میتوانید ابندا جای سوراخ ها را مشخص نمایید.

آموزش دوختن برای خردسالان

 میتوانید وسایل این بازی را در یک کیف پارچه ای کوچک یا پلاستیک زیپ دار قرار دهید.

همچنین ببینید

رنگ آمیزی بهاری

رنگ امیزی بهاری برای کودکان

رنگ آمیزی یکی از فعالیت های محبوب کودکان است و البته فعالیتی بسیار سودمند در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =